Furiosul meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi plac stickerele Culori vii
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • logan +turbina =? nam inteleso ;))
      ala cu ned 4 sped ... sigpic

      Comment


      • = diliman cu hepatita
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • ...cauta tratament )
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • work in progres...
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • Ce ai pus pe plafon ? Aluband ? Ma gandeam si eu dar nu stiu daca nu o sa se dezlipeasca vara de la caldura etc...la anu' o sa izolez si eu cand o sa vina vremea buna...pana atunci ma documentez si caut solutii
              Y!M: alexut.style

              Comment


              • da aluband este...eu sper sa tina..)
                sigpic

                Comment


                • Doamne fereste...si eu vreau sa tina nu am spus sa nu . Am intrebat decat ) eu ma gandeam sa pun izolatie daia de parchet dar nu stiu daca incape acolo ca nu am studiat inca o sa vad la vara ce si cum vreau sa izolez si eu toata masina. Imi zici la vara cum se prezinta )


                  Stalpii,parasolarele etc le lasi asa sau le faci cu negru ? Si plafonul ?
                  Y!M: alexut.style

                  Comment


                  • plafonul l-am facut deja negru......si restu o fie vopsite in timp..
                    sigpic

                    Comment


                    • sper ca l-ai pus sus alubandul cand era cald afara, nu zero grade ca acum 3 zile cand am trecut prin brasov!?!

                      Si daca tot ai dat jos plafonul, pune fonomin, chiar si 2 straturi, stii bine ca nu vorbesc prostii
                      Last edited by crististreulea; 19 November 2011, 18:22.
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Vai de curu tau daca l-ai pus acu pe vremea asta . Pe bune ! Alubandu se pune vara ....la temperaturi cat mai ridicate ...sa faca contact 100% de acea suprafata .

                        Are dreptatea pielea . Mai bine ....decat ideea lui ...incearca 1 strat de fonomin ...si 1 strat de burete gofrat . Sper ca stii de care . Din acela de care se baga in Woofere ...in unele portiere . Gen VW , Audi A8 de prin 98 , 99 , Astea stiu sigur ca eu .
                        sigpic

                        Comment


                        • garantez eu ca nu o sa cada..

                          poze si cu plafonul vopsit
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • cu ce ai vopsit plafonu.

                            Comment


                            • la spray....
                              sigpic

                              Comment


                              • si cand dai cu unghia pe el o sa apara culoarea veche.
                                evident ca o sa ai grija sa nu dai cu unghia pe plafon, dar cum convingi o gagica sa aiba grija sa nu-si puna picioarele pe plafon?

                                balalaule, n-ai pus si fonomin
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google