Furiosul meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la cata vopsea am bagat trebuie sa il racai tare ca sa il dai jos...si normal ca nu ai ce cauta cu mainile pe plafon ...
    sigpic

    Comment


    • o noua achizitie....distantiere sparco de 20 mm..

      ms FOF`u
      Attached Files
      Last edited by unknown; 26 November 2011, 14:27.
      sigpic

      Comment


      • sa le folosesti in siguranta !

        Comment


        • am mai vopsit ceva plastice
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • un update la furiosul meu rezultat al neadaptari vitezei la conditiile de trafic..
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • deci si dupa cum iti spuneam acum 2 zile, iti schimbam numele userului in mad schumi?
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • nasool, cum ai reusit ?
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • Originally posted by crististreulea View Post
                  deci si dupa cum iti spuneam acum 2 zile, iti schimbam numele userului in mad schumi?
                  yea..

                  Dany_DNY eu schumi..cand dintrodata unu pune frana in fata mea sa dea prioritate la pietoni eu frana blana m-am dus sanie...am luat o decizie rapida decat sa intru in fundu lu ala care statea la trecere ca se finaliza mai rau..am ales sa ma opresc in bordura, daca il loveam pe ala in fund sansele erau mari ca el sa se duca peste pietoni
                  sigpic

                  Comment


                  • bine ca ai scapat doar cu atat ...
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • Probabil , te luase somnu....
                      http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                      Comment


                      • moama ce urat ai dat-o!!...nasol..presupun ca paa guma...si sigur inca cate ceva pe dedesupt pe acolo..las ca se rezolva..bine ca nu s-a lasat cu altceva mai nasol..noi sa fim sanatosi..pe la ce trecerea ai comis-o???
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • La cum arata janta nu e doar anvelopa dusa. Sunt aproape sigur ca ii trage si volanul intr-o parte.

                          Cel mai bine ar fi sa ii faca o geometrie si acolo vede tot. Daca e roata un pic mai in spate, e foarte posibil sa fi indoit bascula. E nasol ca l-a prins si pe frana cu roata in bordura...

                          Comment


                          • La un astfel de impact,posibile afectate sunt janta/anvelopa/bascula/amortizor.bieleta de directie/cadru motor.

                            Va spun ca am fost patit
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • De asta am zis ca cel mai bine merge si face o geometrie, macar sa stie cum sta... Nu sa se trezeasca mai tarziu ca ii roade anvelopa pe partea aia.

                              Am zis doar de bascula... ca poate a scapat ieftin. Daca i-a strambat amortizorul e nasol. Daca i-a strambat cadrul motor e si nasol si costisitor.

                              Comment


                              • Oricum iese mai ieftin cu janta+anvelopa+bascula+amortozor decat amnenda/puncte/spoilere/faruri/radiatoare etc.
                                El sa fie sanatos si bine ca a evitat dezastul.

                                Originally posted by unknown View Post
                                la cata vopsea am bagat trebuie sa il racai tare ca sa il dai jos...si normal ca nu ai ce cauta cu mainile pe plafon ...
                                De obicei pe acolo ajung picioarele si este mai grav daca are tocuri
                                Last edited by cosmindan; 9 January 2012, 01:18. Reason: Automerged Doublepost
                                real power..... diesel power by

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google