Furiosul meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E si asta o idee .
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • faine scaunele... mai ales centurile... iar ce tine de "aia" din sud... drinkari pro... miule da mie stopurile de pe cealalta ... si in bv nu scapi nevazut :P
      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

      Comment


      • Drinkarii auzi .Ma stopurile nu am cum sa le vand ca nu sunt ale mele.V-am sunat intr-o seara si pe tine si pe Unic sa bem ceva dar se pare ca voi astia din BV adormiti cam devreme.
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • ma..dc dai din casa..))....a ramas suprins ca dormeam la 2 dimineata..

          app: cine are doua chestii diastea? (nu stiu cum se cheama) si se poate lipsi de ele?
          Attached Files
          Last edited by unknown; 5 January 2013, 20:57.
          sigpic

          Comment


          • Vezi pe la dezmembrari sau poate gasesti o solutie sa le scoti pe cele de la centurile tale fara sa le strici.
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • sunt alea de pe spate care oricum nu le foloseste nimeni dar parca nu le-as strica
              sigpic

              Comment


              • ceva de genu
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • wai de mine ce ideea..nu ti-a spart caputzu? ) pasageri din spate vor tin eo centura intre picioare.)
                  dar la tine in spate nu sta nimeni ca masina ta are numa 2 locuri )
                  vezi ca o sa vorbesc desprea treaba aia dar sa imi spui cand iti expira mai exact
                  *****
                  sigpic
                  http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                  Comment


                  • pai alfel trebuia sa dau bancheta jos....si mai usor e sa scot aia din cupla decat sa ma car cu bancheta dupa mine.....alea le folosesc doar cand ma dau mai tare..cand sunt cu pasageri sunt baiat cuminte si o folosesc pe aia a masini
                    sigpic

                    Comment


                    • sau poti pune o cupla sub scaun pe centru daca vrei sa le ai de aspect cand nu le folosesti...
                      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                      Comment


                      • da...si asta e o idee...

                        bieleta anticuplu praf..al dracu motor ce am...)

                        centurile se scot la vanzare cine e interesat il astept cu detalii in privat
                        Last edited by unknown; 7 January 2013, 21:59. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic

                        Comment


                        • ai dat de resoftare piele
                          poti fi sigur ca rupi bieleta daca dai ca un animal in ea. eu am doua la activ
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • am reusit sa`i pun si cuplele...
                            centurile sunt inca la vanzare...
                            Attached Files
                            Last edited by unknown; 12 January 2013, 17:05.
                            sigpic

                            Comment


                            • plasticele de la stalpi le aveam vopsite de mine dupa ceva timp vopseaua sa exfoliat si arata ca dracu...
                              asa ca am gasit un fel de imitatie de catifea adeziva..si am lipit-o pe stalp...
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • unde ai gasit catifeaua asta adeziva? arata foarte bine
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google