My Logan 1400

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • My Logan 1400

    Salut,sunt nou pe aici si nou in comunitatea "loganistilor"!L-am achizitionat acum 3 saptamani si vreau sa va spun k sunt foarte multumit de el k tinuta de drum,confort si consum...Poate doar puterea sa zicem k m-a dezamagit crunt!Inainte de logan am avut o dacia 1410 break!Oricum sunt abia la inceput si inca nu sunt finante pt ceva modificari!Tin sa precizez k masina asa am luat-o!Oricum va urma o folie,un cd player,subwoofer il am deja dp vechea masina,jante si sper eu candva un chip k asa nu se mai poate!!In rest va las sa comentati si sper sa fiu bine primit in comunitatea voastra!


    __________________
    "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!
    Attached Files
    "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

  • #2
    Hai sa traiesti si bine ai venit!
    Ai planuri mari cu masina ta asa ca iti urez "spor la treaba"
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • #3

      Masina e frumoasa rosie..X
      Spor la modificari
      sigpic
      !

      Comment


      • #4
        Frumoasa masina...Imi place ca vechiul proprietar a vopsit-o in intregime...Dar nu inteleg de ce nu i-a pus si folie... Succes cu ea pe drumurile noastre si sa auzim de bine
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #5
          Sal,e ok masina ,ar trebui un cip , niste arcuti sport si niste cauciucuri mai misto bafta cu proiectu...
          sigpic

          Comment


          • #6
            Frumoasa culoarea, s-o stapanesti sanatos si sa te poarte multi km fara probleme.

            Dar de ce te-a dezamagit puterea? Este doar motor de 1400.... Are doar 75 cp, nu 150. Si in plus e motor de turatie, o sa simti ca trage mai bine undeva la 3000-4500 ture. E posibil ca vechiul proprietar sa o fi invatat mai "lenesa", verifica si filtrul de aer, etc.
            GL-22-TOF

            Comment


            • #7
              Nu am nici cea mai vaga idee dc nu are folie,las' k rezolv eu asta;)!Stai linistit nici macar cd-player nu are)!Are cineva idee cum se aplica folia pe stopuri?Sau daca e cineva care face asta,cat m-ar costa?
              "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

              Comment


              • #8
                Cere grav niste jante si caucioace

                Comment


                • #9
                  hai ca acuma ai cu ce sa iti bati capul...Si banii! frumoasa masina bafta mare la tunarit!!!!!
                  MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by 89.MIR View Post
                    hai ca acuma ai cu ce sa iti bati capul...Si banii!
                    pai da..Vezi k se strica mai rau decat dacia 1410 pe care ai avut-o )))))..Chiar o sa ti haleasca banii

                    Comment


                    • #11
                      Sa o stapanesti sanatos si multi km fara prob
                      b 89 plk

                      Comment


                      • #12
                        Vezi sa nu uiti sa bagi si ceva carburant ce esti aproape pe rosu

                        Comment


                        • #13
                          Nu baga folie pe stopuri.Exista spray special pentru stopuri.Frumoasa masina.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by odorog View Post
                            Nu am nici cea mai vaga idee dc nu are folie,las' k rezolv eu asta;)!Stai linistit nici macar cd-player nu are)!Are cineva idee cum se aplica folia pe stopuri?Sau daca e cineva care face asta,cat m-ar costa?
                            salut , bine ai venit printre noi.
                            In legatura cu stopurile vezi ca exista un spray special in targ la vitan(eu de acolo am luat) , am dat 21 ron iti ajunge pt 2 "maini" de dat.
                            nu afecteaza vizibilitatea nici ziua nici noaptea.
                            Succes i continuare..
                            PS nu vinzi eleronul ala finutz

                            Comment


                            • #15
                              Andreea13,nu il vand!Azi am facut si eu raru si astept nr maine si gata,va deveni in sfarsit pe numele meu.Ms mult pt sfat,cel cu sprayu,duminca dau fuga in targ si le rezolv.Arcurile in ianuarie ca acum prioritare sunt sarbatorile;).Am incercat-o aseara si ati avut dreptate, dupa 3000 parca se misca mai bine!Mai bine ca un matiz,suzuki swift sau seat ibiza.;)
                              "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google