CT 57 C I C Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stai linistit cu telescoape sport ca te vad cu mai cu vertebre combinate toba sport daca vrei, ia de la daciashop cum are alex, nu tiganeli..si pentru bara e prea frig..la primavara. nu te mai grabi

    daca vinzi jantele da de stire
    Last edited by - Geo -; 14 October 2010, 18:48. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • Cu bara aia nu ma grabesc eu acum CRED)). Iti dai seama ca nu mi-as pune orice nebunie la masina. Imi plac lucrurile de calitate.
      O sa ti dau de stire cand va fi
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • ia intra tu pe net drace
        sigpicMy ride

        Comment


        • Originally posted by Pigoo View Post
          caii au ramas tot acolo, te asigur cosmine )
          E glumeam dar oricum una e o masina cheala fara izolatie si una e alta care are 50KG in plus la greutatea masinii, la o liniuta poate se simt aia 50kg

          Comment


          • Nu sunt eu adeptul liniutelor, cred ca sunt varza pe acolo sau nu stiu . Mai mult imi place senzatia pe serpentine acolo e nebunia ca asa orice neexperimentat stie sa plece rapid de la semafor si sa conduca in linie dreapta.
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • Bine mai cristi..."spaima serpentinelor" poate ma ajutati si pe mine la primavara sa insonorizez fonic si termic podeaua...ca aia mi-a mai ramas si mie.

              Comment


              • ne mai gandim daca ti-o antifonam .. nu e asa baieti ?

                Comment


                • ,,ne"? inca nu exista un ,,ne" intre tu si noi ) supercar, oricand ... noi avem usile deschise, telefoanele le sti

                  ps. nu pot sa ma abtin ) ... vorba lu jokero ... ,,ai o masina ... "
                  Attached Files
                  Last edited by DeLuXe; 15 October 2010, 23:36.
                  sigpicMy ride

                  Comment


                  • vin si eu daca e vorba de insonorizat/antifonat/termoizolat
                    sigpic

                    Comment


                    • pigoo pentru insonorizat iti trebuie ce a pus alex pe usi, buretele nu prea ajuta la calitatea sunetului...termoizolare mai putin, tinand cont ca transferul de caldura se face prin geamuri...antifonat sa nu se mai auda asa tare vantu si sa nu mai zdrangane tot inauntru
                      sigpic

                      Comment


                      • nununu, eu nu vin sa-mi fac , vin sa mai schimbam cateva vorbe ca intre prieteni.
                        am STP de 2 ani pe masina
                        Last edited by Pigoo; 16 October 2010, 11:28.
                        sigpic

                        Comment


                        • Supercar cu cea mai mare placere Te si stickerim de urgenta
                          Pigoole cand e sa ai timp noi te asteptam
                          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                          Comment


                          • am timp mereu, daca va mai adunati pe undeva la o samanta un suc... sau cand va magariti masinile, daca aveti placerea anuntati-ma si pe mine, vin cu cea mai mare placere .
                            sigpic

                            Comment


                            • mai rar la frecat menta..mai des la dezmembrat
                              sigpic

                              Comment


                              • cum ziceam, am o gramada de timp liber, adineauri tocmai mi-am curatat si eu mpp si restul.. am reglat si ambreiajul ca cupla sus..
                                daca mai aveam chef , ma apucam sa si o spal .
                                oricand va adunati si nu deranjez, sunati 0 727 355 727
                                chiar si azi...
                                e plictiseala )
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google