B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dsign View Post
    imi plac ideile voastre, numai ca la Logan nu exista bara stabilizatoare pe spate si viteza in viraj nu tine de frane...

    Va mai las
    http://www.***********.ro/lt/items/v..._aluminiu.html

    eu zic ca e buna ;)

    Comment


    • poze si de unde?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by dsign View Post
        Parerile sunt foarte bune. Inca nu am iesit din oras sa fac incercari mai ample.

        Ieri, insa, profitand de soarele neastamparat, bunicuta a invins reumatismul ce-i roade oasele de cativa ani incoace si a hotarat sa iasa cu nepoteii la joaca. Dupa ce i-a linistit (mititeii fiind tare agitati), au mers impreuna in vizita la monumentul ostasilor romani de la Academia Militara : un strop de istorie, un iz de comunism, un miros persistent de parfum frantuzesc, zgomot, anvelope roase, o sesiune foto unica.



        Ne numim Dsign, Golan91 si Uncle SAM si va salutam respectuos cu farurile
        Cu asta mai lasat "paf". Poze de colectie. Multumesc! Exact la ce ma gandeam intr-o zi. Toata stima!

        Comment


        • Originally posted by SilviuB View Post


          @silviu, era vorba de schimbarea barii stabilizatoare spate... Nu de montarea uneia...

          Asta in ideea ca Logan are deja bara stabilizatoare pe spate din fabrica

          Wake-up, nu exista asa ceva din fabrica pe nici un model de Logan, Sandero, MCV, VAN sau Pick-up
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • @dsign Daca te rog, pui poze cu statia? Am cautat si nu am gasit,poate mi-a scapat. Sau un link?

            Comment


            • A dracu internetul asta cu cautarea lui pe Goagal cu tot

              Tati, cred ca si cel mai orb dintre orbi gaseste pe net

              dai pe google cautare dupa statii tir si gasesti acolo zeci de site-uri romanesti.

              A mea se numeste TTI TCB 880. http://www.import-radio.com/tienda/i..._black_big.jpg

              Na, mura-n gura.



              Sa nu mai zic ca pe topicul ast al meu sunt o multime de poze in care se poate vedea statia, mai ales din timpul masuratorilor pentru incastrarea ei in bord




              Pentru cine intereseaza, am o antena interesanta de vanzare pentr CB
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Multumesc socrosenie!

                Comment


                • Salut dsign ..peste tot te plimbi!
                  Iar te-am prins in alergare pe Oltenitei....ce fugi asa...te crezi pe babarunca? ;)
                  Ti-a laudat tata masina ieri cand ne-am intalnit.. a zis ce logan de curse..e din competitie?..felicitari bre

                  Comment


                  • Va mai amintiti cand ploua s-si rupea Jenica anveloapele pe la Ikea? De ne-au fugarit bodyguarzii?

                    Ia uitati ce am gasit eu atunci pe strada :






                    EDIT: Multam Viorel, am ceva trebi in zona zilele astea. Nu i-ai zis tatalui ca si a ta va fi in curind la fel?
                    Attached Files
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Frumoase pozele, 97 CUP e de vanzare, 9000 de euro parca. 18.000 de km.? Foarte tari pozele!
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • Pai nah .. a inceput sa observe singurel cum zornaie motoru..si dungile.
                        Daca era masina mea...era cheala doar 2xlocuri sa castig in raport cal putere/greutate..
                        Nu ma las pana nu transform familiara ..intr-un logan zbenguit!

                        Comment


                        • 9000?forjata cat o vrut ea banuiesc....ce dotari...?an...?
                          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                          Comment


                          • Ce tare... Cum sa intrebi ce dotari la o masina de curse? Ce conteaza anul? Ideea e ca am facut poze cu una adevarata, de curse, aceeasi culoare.

                            ramaneti la subect, ca ma infurii si plec.... Eeeee, dracie!
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Trebuie dotari Dsign...vara fara AC la familiara nu merge!!! )

                              Comment


                              • ori o iei ptr curse cum e si facuta...ori o iei sa te duci cu familia la mare , sa-i mai pui si portbagaj deasupra...!
                                Am mai vazut un CUP dinasta...si singura mea nelamurire este ..au suspensii reglabile? ca si cea din poza si cea bej vazuta de mine erau f inalte...
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google