B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • credca le are reglabile...in functie de suprafata pe care ruleaza... circuit, raliu asfalt, raliu macadam

    Comment


    • oke..oke...pozele le-am vazut , masina frumoasa.. dar sora geamana..GOALA la dush , unde e nenea Dsign??? ai uitat sa pui pozele cu ea ??
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Perversule, om insurat ce esti...
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • de unde sa stiu io ca masina ii de curse...in fine...
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • arata super.... cu proprietarul nu te-ai intalnit??? ..sa iti fi admirat si el masinuta P...
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • super arata ambele masini.sunt foarte curios cum merge una.fiind de raliu ar trebui sa zbarnaie
              Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

              Comment


              • bun bun...dar sora..unde e?? dushul ??? !!!!
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Originally posted by MS 41 NZN View Post
                  de unde sa stiu io ca masina ii de curse...in fine...
                  Haide mai ca se vede de la prima poza.....Ce dotari are pai are,si multi nu le are si le vrea) de unde fac si eu rost de 8.500euro??
                  sigpic

                  Comment


                  • Servo-directie, 1.6 MPI si in rest adrenalina pura.
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • daca si cu 1.6 e adrenalina...eu ma las de condus drq

                      Comment


                      • Cum spuneam, multi dintre voi si-ar dori una... Pentru cei care nu cunosc inca detaliile despre Loganul de Cupa, ii invit la un calduros "sarci pa gugal"

                        @NZN, nici nu are roll-cage si numere de concurs
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by CataFOF View Post
                          daca si cu 1.6 e adrenalina...eu ma las de condus drq
                          frumusele amindoua,mi-ar place si mie una din alea 2 dar cu scaune mai maricele ca in asta sport intru de intrat dar de iesit ies cu cheia de scos doape la sticla

                          sigpic
                          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                          Comment


                          • Mai este cel putin una pe strazile din Bucuresti - Dr. Taberei - in acelasi format(Logan Cup). Am vzt.-o de mai multe ori parcata in zona mai sus amintita.

                            Foarte placuta ochiului...
                            LOGAN AMBITION 1.6 MPI ... putin nervozat ...sigpic

                            Comment


                            • placuta tie , placuta noua laganarilor , dar in ochi altora...sunt egal cu zero , ei viseaza la la germania.

                              Comment


                              • Lasa-i Cata sa viseze, ca multi dintre ei cu asta raman iar restul isi cumpara pe nimic cite o "nemtoaica" care abea isi mai tareste tablele si dupa aia nu le mai ajungi cu fundu' la nas...
                                LOGAN AMBITION 1.6 MPI ... putin nervozat ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google