B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca e vorba de mine, va inselati la gipies...

    Eu doar am zis, sa nu se supere lumea pe mine, ca nu m-am referit la cineva anume.
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • aha....si daca vreau sa imi pun stikere logan cup tre sa-mi dau codita de rechin jos???sorry,da mie imi placesi stikerele is in portbagaj...nu am timp sa mi le pun
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • am impresia ca o sa se inmulteasca chestiile astea , o sa ne recunoasca lumea dupa cocalarisme

        Comment


        • dupa ce ca avem reputatie proasta..... oricum toata lumea judeca loganu dar cotiga aia de clio e buna

          Dani pe forum la DC am observat ca ai la semnatura un logan cu numere de constanta

          Comment


          • Salut..colegule loganist
            Super masina...te-am tot vazut (auzit) prin trafic ...da nu am putut sa ti-o admir bv 10din partea mea....auzi..u nu aveai discuri spatE?
            My turbo lag, give your MPI, a chance

            Comment


            • Pur si simplu nu se poate sa vezi vreodata jante cromate si codita de rechin la raliu... Cel putin nu la masinile pregatite profesionist.

              @Loganu, am intr-adevar un logan de CT, e al unui prieten care lucreaza in afara si mi-l mai lasa mie, sa-l am in grija

              @andrei_mircea, masina poate fi vazuta oricand la fulger sau sambata, la Polivalenta. Sambata asta posibil sa ne vezi la Vitantis, la un show dedicat Drift si Tuning.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Salut colegule loganist
                De la carrefour super loganu bravos
                Attached Files
                My turbo lag, give your MPI, a chance

                Comment


                • Multumesc, multumesc... Poate ne vezi si la Vitantis
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by dsign View Post
                    Dupa cum stiti, de curand mi-am achizitionat un set de roti SpeedlineCorse 7jx15", provenite de pe un Clio RS.

                    Acel Clio RS a fost chiar masina raposatului Lenti Laurentiu Moldovan, un pilot cu o vasta experienta si un palmares de invidiat in lumea motorsportului romanesc.

                    Desi este vorba despre 4 bucati de aliaj, ma simt onorat sa fiu cel care le va folosi in continuare. Sper din tot sufletul ca Lenti sa-si fi lasat o parte din talentul dumnealui pe aceste roti, le voi folosi cu mare drag.

                    Ne-a parasit, asa cum foarte frumos spunea Seba, conducand masina la maxim, pe proba speciala, si nu rapus de vreo boala pe patul de spital. A plecat dintre noi la volanul masinii sale de concurs...

                    Un domn, un munte de valoare, un star!

                    Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.




                    PS: Aceasta este masina cu care Lenti a plecat in lumea celor drepti, si masina de pe care provin rotile mele
                    http://www.youtube.com/watch?v=jVpMu...eature=related
                    he...he... sa iti poarte rotile noroc, ca Lentu nu a sarit decat o data de pe drum(ultima data). Cat de modul in care a murit, el glumea, ca in viata a avut 2 mari pasiuni, automobilismul si femeile, si spunea ca ar fi rusinos sa moara in pat cu o femeie, deci ar prefera sa moara la volan... asa s-a si intamplat.

                    Comment


                    • Nea' Dani..am primit schema ..era in bulk ) eu acolo nu verifica ..scuze ca te-am pus sa trimiti de atatea ori ... scuze...si cu schema aia si cu poza din paginile anterioare acum chiar am inteles ce e de facut ...si chiar pare simplu..
                      dar mai am o intrebare... "tzeava" aia de ai sudat-o..e din cupru sau ??? din ce sa fie??... ca sa stiu ce sa caut prin dedeman..sau eu stiu ce magazin...
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • garantat ...atunci poate o sa fie si ea..cu rotile spate pe "pamant"
                        sa incerc niste cadre:P ne vedem acolo...salutari!
                        My turbo lag, give your MPI, a chance

                        Comment


                        • Originally posted by xx81arg View Post
                          he...he... sa iti poarte rotile noroc, ca Lentu nu a sarit decat o data de pe drum(ultima data). Cat de modul in care a murit, el glumea, ca in viata a avut 2 mari pasiuni, automobilismul si femeile, si spunea ca ar fi rusinos sa moara in pat cu o femeie, deci ar prefera sa moara la volan... asa s-a si intamplat.

                          Multumesc, am spus ca sunt onorat sa le am. Acum imi pare rau ca nu le-am cumparat si pe celelalte 3 care mai erau "pe stoc"



                          @iooon, teava sa fie din otel, ca altfel nu o poti suda usor. Ai grija la diametrul interior, sa fie acelasi.Masoara de 10 ori
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Baieti - @dsign, @iooon, daca nu sunt indiscret , despre ce "lucrare" e vorba ?
                            I don't ride low, I fly high...

                            Comment


                            • Short-shifter, modificare prezentata mai la deal, in paginile acestui topic.Era ceva ce nu intelegea Iooon cum se face, si am trimis privat niste precizari.
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Oki, merci... stiu despre ea, citisem la timpul respectiv.
                                I don't ride low, I fly high...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google