B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ca sa vada dusmanii ca ai SUV, cand tu de fapt n-ai bani nici macar de un aer conditionat si optiune 4x4
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Pai nu e mai bine sa ai un rahat de masina straina echipata cat mai slab, decat sa ai o autohtona full si noua?


      Ai caucioace de iarna la lighean?
      sigpic

      Comment


      • Da, luate la SH doar ca sa le pun pe jantele Speedline de 15". Au dimensiunea 195/50/15. Va dati seama ca eu fac dezapezirea pe strazi cu grda mea la sol
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • bai nepoate , puneti o plinta daia de parchet mai lata(varianta de iarna) si sa vezi atunci dezapeziri , o sa te confunde cu astia de la brigada de drumuri si autostrazi

          Comment


          • Cu SpeedLine, zic eu ca o sa arate si mai bine.

            Cu cat si luat caucioacele?


            Asa asa... echipaj de dezapezire. Da' daca aveai KW... atunci ce faceai? Te dadeai cu burta pe gheata sau ce?
            sigpic

            Comment


            • Ce diploma e aia? Ai terminat clasa I-a .... e mentiune sau premiu ca nu se vede bine in poza
              Nu serios pe cine ai mituit ca vreau si eu una
              MotorSport pentru 402ml.

              Comment


              • Domnu dsign, felicitari pt. diploma, am o rugaminte vrei sa pui un filmulet in care sa ai montat silencer-ul la toba ?
                Multumesc mult,
                alexapo_BT
                My Ride - Prestige 1.6 16v

                Comment


                • Tati, nasol moment ti-ai ales Pe frigul asta, nici pentru 1000 parai nu fac treaba asta.

                  Dai search dupa B 48 CUP pe youtube si gasesti acolo cele doua filmulete pe Babarunca. La un moment dat se aude mai tare pentru ca am deschis geamul. Acolo aveam silencer, CAT si intermediara de fabrica.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • eu am kw si nu dau cu burta de gheata
                    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                    Comment


                    • Inseamna ca n-ai mers pe unde trebuie, sau nu a nins la voi... Unde a fost zapada afanata, si-au facut loc cei cu garda la sol mai mare. Cand trec eu, rad toata zapada dintre roti cu scutul. E o senzatie nemaipomenita, ca mai dau si de gheata si se ridica masina de bot
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • poi deh..nenea dsign are scut de off road ))
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • Adevarul este ca trebui sa ai ceva curaj in tine sa mergi pe timpurile astea cu 195/50.

                          Dani daca avem nevoie cumva de un plug te putem suna ?
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Nu doar cu anvelope de genul asta iti trebuie curaj 195/50 ci si cu masina de genul asta cum are dsign(foarte joasa,suspensia sport) e crima sa mergi iarna pe zapezile astea cu o asa masina,si daca mai ai si anvelope de vara e jale.

                            Comment


                            • N-am mai zis de suspensie ca probabil stiu multi ce are ...

                              Oricum e buna completarea, deci Danni rulllz!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Ba, n-am ramas infipt nicaieri de unde sa nu ma pot scoate. Am trecut zambind pe langa un Tucson impotmolit pe drum, eu prin zapada afanata, neatinsa, am mers prin minunata comuna Pantelimon, pe unde nici cainii n-au trecut (matheo stie fosta piersicarie, langa padure, spre Lebada). Am parcat pe unde am vrut, ba chiar am profitat de faptul c acum nu mai simt bordurile inalte, din cauza zapezii. Conteaza mult faptul ca anvelopele sunt de iarna iar eu stiu sa dozez bine acceleratia. Normal, mi-as fi dorit un Aro 244, echipat cu o bara solida in fata, sa-i mut din loc pe nesimtitii parcati in mijocul strazii...
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google