B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A fost o placere sa iti schimb capetele de bara ...nu stiu cum mai puteai sa iei de volan cu ele in stadiul in care erau ...

    Tot nu mi-ai spus daca ai mai facut unghiul de fuga sau am nimerit la fix rotatiile ?

    Comment


    • Am verificat geometria, e perfecta, n-a mai trebuit sa reglez nimic. Multam fain, bre. Raman dator.

      @Gigi, ca de obicei, a trebuit sa merg cu masina in pioneze.

      Proba a fost superscurta, orice greseala te putea arunca departe... De fapt, la a doua trecere, cu parcarea pe dreapta, am scos un timp maaaaaaare
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • felicitari pentru locul I si la mai mare!
        bafta incontinuare!
        sigpic

        Comment


        • dsign: Sal...ce viteza mai aveai azi pe la Republica....Te-am vazut .....) suna frumos toba...bafta

          Comment


          • Mai, omu' nu merge cu viteza, totul i se trage de la dungile alea, si sunetul asurzitor, in rest e stock soferu in bucuresti, numai la iesire foloseste butonul de launchcontrol
            Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

            Comment


            • Dupa parerea mea e cel mai frumos Logan vazut ever! Tot ce ai facut la masina este practic + de un foarte mare bun gust!

              Iti urez asfalt lin!

              P.S. De cand ti-am vazut thread-ul cu masina, m-am hotarat si eu sa-mi pun toba sport + cateva lucruri de bun gust (bineinteles usor usor...nu toate odata)!
              Just Hold Onnnnnn....

              Comment


              • motorizare

                Salut, sunt din Tg-Jiu si am si eu un amarat de 1,4 MPI.
                Spune-mi si mie unde pot sa-i fac o remapare la motor, dar la o firma buna si serioasa si mai aproape de Tg-Jiu, daca stii.

                Merci si astept un raspuns, te rog.

                Comment


                • Cristian, ai sectiune pe forum dedicata acestui lucru. Rasfoieste forumul din scoarta in scoarta si vei descoperi lucruri interesante
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by B-64-MVP View Post
                    de la brasov ! ! !
                    dizaine...fara proiectoare aprinse nici n`ai putut sa te dai
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • salut baieti

                      felicitari domnului dsign. frumoasa masina sa o stapanesti sanatos si multi km fara pb

                      Comment


                      • dsign: ai trecut azi pe langa mine....la republica.....am vrut sa iti dau fles dar...era prea tarziu ...)

                        Comment


                        • salut din cate stiu eu tu ai discuri de frana tarox g88

                          ai avut probleme cu ele, esti multumit de ele, franeaza bine tinand cont de stilul tau de condus

                          per total esti multumit?
                          Nu intotdeauna ce este frumos este si adevarat, dar nici ce este adevarat nu este intotdeauna frumos.

                          Comment


                          • dani la minutul 1:00 in capatul sirului tu erai????? imi pare din ce in ce mai rau ca nu am fost si eu de sambata
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • @ION, nu recunosc nimic

                              Discurile G88 s-au comportat excelent, atat pe franare la rece cat si in regim de competitie. In coborare, pe serpentine, in forja, ajung la punctul de fade destul de greu.

                              Eu am folosit placute normal, moi, dar cred ca daca as fi folosit placute mai bune, ar fi fost si mai si. Totusi, nu am ABS si la stilul meu de condus, o frana pusa cu simt de raspundere ma poate trimite in bozii

                              Per total : foarte multumit

                              Acum s-au cam tocit, urmeaza sa le schimb
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by iooon_cug View Post
                                dani la minutul 1:00 in capatul sirului tu erai????? imi pare din ce in ce mai rau ca nu am fost si eu de sambata
                                http://www.youtube.com/watch?v=kj_yZ...eature=channel
                                Daca te referi la cel cu aparatul de fotografiat, este colegul nostru laur200445 .
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google