B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • le-as fi vrut mari ca alea de 1.6 16V..... prestige intr-un cuvant

    iar la montat e mai mare placerea cand o faci singur....
    sigpic
    NEVER FORGOTTEN

    Comment


    • daca te pricepi sa le montezi, go for it, dar ia-ti vreo 2 zile intregi libere, ca e babardel maxim
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by mareom View Post
        Fiecare cu parerea lui. Personal nu vad de ce este pom de craciun masina asta in interior. @PWR: spune-mi si mie ce accesorii are masina asta in plus fata de fabrica incat sa poata fi numita pom de craciun. Iar in legatura cu iluminarea bordului, culoarea albastra cu acele rosii ca la WV este cea mai frumoasa la ora actuala. De jante nici nu mai aduc vorba. Sunt bestiale
        parerea mea este total opus a lui Bigman; la capitolul jante il sustin dar cand citim posturile lu "design" care este posesorul unuia dintre cele mai reusite loganuri de pe forum & club, ne incruntam un pic atunci cand vedem "lighian" odata la 2 randuri....

        @design: asta e o masina care valoreaza mai mult decat un VW golf4 si un passat 2003 la un loc (cel putin pt mine si asta nu inseamna ca sunt loganist convins' as renunta la el pt un H3 sau un Maybach EXELERO) ....

        la capitolu culori de bord.... alb curat rulzzzzzzzzzzz fabian poate confirma!

        design your LOGAN rock's!!!!!!!!!!!!!!!!!
        sigpic
        NEVER FORGOTTEN

        Comment


        • thats encouraging!!!! ok da de unde le iau?????
          sigpic
          NEVER FORGOTTEN

          Comment


          • Ai dreptate VDO in legatura cu culoarea alba la bord. Am vazut recent un Logan cu iluminarea bordului alb curat si este mai fain decat albastru
            sigpic

            Comment


            • VDO, este Dsign, nu design

              oglinzile se cumpara din tirg, duminica

              sa stii ca si pt mine valoreaza mult masinuta asta, ca doar am nevoie de ea... numai ca pasiunea te impinge la niste lucruri nebunesti, cum ar fi sa pui roti de 1500e pe o masina care a costat 6700e de noua...

              eu ii zic lighean ca asa imi place mie
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • pedale Sparco montate - poze

                schimbator - poze (vroia cineva sa-l vada, nu mai stiu cine)
                Attached Files
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • bravo Dsign tuning de bun gust chestii folositoare pe masina!!! nu bani aruncati pe fereastra.. am si eu un logan 1.6 16v dar e stock... de la vara incepe transformarea ..care va fi majora:P tine'o tot asa!! jantele sunt mortale;)

                  Comment


                  • Originally posted by silviu_cos View Post
                    bravo Dsign tuning de bun gust chestii folositoare pe masina!!! nu bani aruncati pe fereastra.. am si eu un logan 1.6 16v dar e stock... de la vara incepe transformarea ..care va fi majora:P tine'o tot asa!! jantele sunt mortale;)
                    vezi ce faci cu bani,.... "sa nu ii arunci pe fereastra" ca alti
                    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                    Comment


                    • Originally posted by felixb View Post
                      vezi ce faci cu bani,.... "sa nu ii arunci pe fereastra" ca alti
                      eu chiar nu te inteleg felixb...dc trebuie sa ai o replica pt posturile altora... fara suparare dar mi se pare ca te simti unul dintre cei care "arunca banii pe fereastra"!! scz de offtopic

                      Comment


                      • ma, ia nu va certati pe topicul meu :P Astept pareri si mai ales critici, pe care sa le folosesc la viitoare imbunatatiri.

                        Am stabilit ca imi voi confectiona sau voi cumpara de-a gata un roll-cage.
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by dsign View Post
                          ma, ia nu va certati pe topicul meu :P Astept pareri si mai ales critici, pe care sa le folosesc la viitoare imbunatatiri.

                          Am stabilit ca imi voi confectiona sau voi cumpara de-a gata un roll-cage.

                          pt ce roll-cage?? te dai cu ea pe circuit?? daca da e bine venit un rollcage ..daca nu ,nu ii vad rostul mai ales ca ii strica aspectul interior parerea mea

                          Comment


                          • daaa? ai vazut ce a patit nefericitul ala de a stricat masina lui SGM? NIMIC! De ce? Avea Roll-cage. si nu se stie niciodata de unde sare iepurasul cu banutii. Nu ma despart de Ligheanu' asta decit pt un Saab 9-3 Aero. Asa ca eu merg pe mina sigurantei mele si a celor de la mine din masina.
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • ei, si pentru ca am fost acuzat de anumite persoane ca adopt solutii "taximetriste" pe masinuta mea, va anunt ca saptamina viitoare pe masina vor sta amortizoarele de fabrica modificate de cei care fac asta de o viata... -35mm si multa rigiditate.

                              Asta e, n-am bani pt un set complet de amortizoare reglabile iar masina deocamdata nu participa la curse ca sa fie nevoie de asa ceva

                              Sanatate maxima tuturor
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by dsign View Post
                                daaa? ai vazut ce a patit nefericitul ala de a stricat masina lui SGM? NIMIC! De ce? Avea Roll-cage. si nu se stie niciodata de unde sare iepurasul cu banutii. Nu ma despart de Ligheanu' asta decit pt un Saab 9-3 Aero. Asa ca eu merg pe mina sigurantei mele si a celor de la mine din masina.
                                da ...foarte bine ca te preocupa siguranta ta ... dar daca tot iti pui roll-cage eu zic, ca ar trebui ceva care sa nu iti strice interiorul... ceva mascat...
                                mult succes la montare!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google