B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • admisie, furtunase alte alea.......
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • Bun bun, ceva genu' cum era admisia aia de M3 in care am pus poza, sau cum e cea de carbon de Logan de preia mai mult aer dupa grila, sunt curios din ce material este bucata rosie. Bine gandit!
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • plastic nu-i asa.....?

        Comment


        • te-ai dat si tu pe flicor in final?)
          pune poze sa vedem si noi
          Last edited by Cristi_Xp; 26 November 2010, 11:13.
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • Ba, va sparg, sa moara mama...lu' Frankfurt !!!

            Am acelasi filtru K&N, cu un furtun si un plastic care capteaza ceva mai mult aer... Plasticul este de fapt un... faras de-ala pe care maturi praful. Acum este doar o idee, mai pe la primavara va fi ceva profi, trebuie sa decupez un pic tragerul.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • bravo simpaticule, e bine si asa, cu cat mai mult aer cu atat mai bine la motoras! ! !
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • dai cu praf ca se ineaca

                Comment


                • Cand e sa facem admisia..dai un semn..am omul am si utilajele sa facem cum trebuie "gura aia de aer rece"

                  La Pantelimon asa se tuneaza ma???!!!
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • Cine vorbea, ala care merge regulat la zugrav pentru "mici" retusuri... Huo!

                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • dsing foarte frumoasa masina ta si filmarile de pe you tube
                      sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

                      Comment


                      • Multumesc, planuiesc o vizita cu colegii mei pe la voi, poate ardem niste lemne si incingem gratarul...
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • dsign si tu ai arcuri H&R si telescoape bilstein sport b8 pe gaz nu ?
                          zi-mi te rog la mine arcurile sunt cu capul in jos pe spate ?)
                          eu stiam ca spirele trebuie sa fie unite in partea de jos nu in partea de sus
                          cand aveam telescoapele stock si arcele h&r stateau unite in partea de jos si baietii care au montat telescoapele au zis ca nu s-au atins de arcuri ca asa au ramas cum or fost
                          Attached Files
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • Arcurile sunt puse cum trebuie.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • Ma facui sa ma rad...

                              Raspunsul se afla in pozele tale, fizic este imposibil sa montezi arcurile invers. Spira de jos are un diametru foarte mic, care trebuie sa se imperecheze cu bucsa de cauciuc de pe taler. Deci nu ai cum sa montezi arcurile invers.

                              Si da, intradevar, nu ai nevoie sa umbli la arcuri ca sa schimbi amortizoarele la puntea spate.

                              Stai linistit, sunt ok. Acum da-i cox!
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • la acelasi lucru ma gandeam si eu dar stii cum e , inainte asa acum invers ma gandeam ca in Roamania e posibil orice
                                Its just a car ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google