B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Subaru lu' Desing ))
    Attached Files
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • E da curse ? Face poc poc la 7000 ture ?

      Comment


      • asta e masina de la peste 7000 ture nu mai consuma benzina!!!!
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Zilele acestea particip activ la protestul impotriva scumpirii carburantului. Va recomand sa faceti la fel, poate poate vor scade si ei 2-3 bani din pret
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Asa am zis si eu da cred ca o sa mergem lesinati inainte la cati am vazut ca alimenteaza.

            Multumesc Dany pentru ajutorul acordat.
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • protest

              E bun protestul. Am intrebat azi la pompa la PetromV la Aurel Vlaicu cand am alimentat masina de la firma. Mi-a spus baiatul de la pompa ca nu e mare lucru per total. Unii au venit acum cateva zile si au facut plinul. Iar cei cu masini de firma alimenteaza ca n-au ce sa faca. Probabil ca va fi ceva ceva, dar nu la proportiile pe care le anunta ziarele.
              Una peste alta, trebuie sa se auda mai sus ca "prostimea" e nemultumita si "protesteaza". Pana zilele acestea am vazut protestul din benzinarii - realizat de catre "baietii de cartier" in 98% din cazuri. Pana la urma e bine si asa.
              In Franta am vazut ca exista o solidaritate mai mare. Participa si sindicatele transportatorilor, ies si oamenii de la tara cu tractoarele - se face ceva mai multa presiune. Acuma e greu de apreciat daca chiar se misca ceva. Atata vreme cat platim la pompa apropape 70% taxe si restul e benzina - ma refer la pretul benzinei si motorinei. Daca adaugam si TVA... iese prost de tot socoteala.

              Ne-au invatat guvernantii lumii sa mancam TVA, sa bem TVA sa ne incalzim cu TVA, etc. Inca vad ca tine.

              Asta e la fel cu criza alimentelor - pamantul nu ne mai poate hrani - in conditiile in care - ca sa se pastreze preturile actuale foarte umflate, se arunca lapte pe camp, se arunca cerealele in mare. Nu la noi. La stapaniri mai inalte. Profitul sa fie cat mai mare...

              Comment


              • Salut scuze dsign pt numar mam incurcat si masina va fi refacuta si pusa la downlaod pt gta sa multa bafta la masina ta reala ca e super
                https://lh3.googleusercontent.com/-R...2520rosuuu.jpg

                Comment


                • ai putea sa scri DIZAIN

                  Comment


                  • Originally posted by ion_R5
                    se arunca cerealele in mare. Nu la noi. La stapaniri mai inalte. Profitul sa fie cat mai mare...
                    La noi nu se arunca in mare,se duc pe mare si se intoarc inapoi ca sa fie de import cu alt pret!e?e?ce zici de asta?romanu' e baiat destept!
                    Scuze,Dani,sper ca n-am fost offtopic prea rau!...si eu ma alatur protestului...de duminica sunt pe rosu...cred ca a mai ramas niste Sonax pe fundul rezervorului...cu ala merge saraca...ma miram de ce trage asa bine!
                    sigpic

                    Comment


                    • Astazi am mers cu metroul si am putut admira bunatatile ce se preumbla prin acesta... Ce-or manca ma alea?!
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • Cereale de import si ... multa ... miscare scuze de off, si doamne ce mult imi place masina ta, facem schimb ?

                        Comment


                        • Originally posted by dsign View Post
                          Astazi am mers cu metroul si am putut admira bunatatile ce se preumbla prin acesta... Ce-or manca ma alea?!
                          vezi ca e bine mersul pe jos ? ))
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • Originally posted by dsign View Post
                            Astazi am mers cu metroul si am putut admira bunatatile ce se preumbla prin acesta... Ce-or manca ma alea?!
                            probabil mananca ciment ca sa arate beton .... foarte frumoasa masina...una dintre cele mai frumoase de pe aici numai bine!

                            Comment


                            • Originally posted by dsign View Post
                              Astazi am mers cu metroul si am putut admira bunatatile ce se preumbla prin acesta... Ce-or manca ma alea?!
                              Dimineata: maciuca, Pranz: maciuca, Cina: maciuca mai mica sa nu se ingrase

                              Comment


                              • Originally posted by dsign View Post
                                Astazi am mers cu metroul si am putut admira bunatatile ce se preumbla prin acesta... Ce-or manca ma alea?!
                                shaorma de la dristor probabil !
                                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google