B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Corect amandoi, ati castigat o plimbare prin parc
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • ce norocosi ))
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • Fiecare cu prietena lui
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • aici e chat..???? baieti..las-o in priza marii )
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • atunci unu ramane acasa !

            Comment


            • Ma..am crezut ca strici buna dispozitie a bunicutelor si copilasilor din parc...
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • idei de la francezi de Cold Air Intake ("admission d'air froid") cu ravnita admisie metalica

                sa revenim la subiect!
                Attached Files

                Comment


                • ce zici de asta cosmin ? ford fiesta a lui Ken Block
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • N-as vrea sa intru in polemica, insa pe aspiratoarele noaastre asa ceva ar fi fooooarte ineficient (ma refer la Fiesta lui ken block), insa ce a pus Cosmin acolo am si incercat. Partea nasoala e ca trebuie sa trec cu tubulatura prin compartimentul motor, unde nu e tocmai rece, din cauza lui Trandafir.
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • gandim altceva

                      Comment


                      • la masina ta e filtru ala ce vine direct pe clapeta,K&N?
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • Da, dar nu e musai sa ramana ala.
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • eu am facut o tiganie pt filtru green si mi se pare ca e ceva...
                            Attached Files
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • Aerul care trece de radiatoare este deja cald, ori tu ai conducta aia fix in spatele lor.

                              Ideile postate de Cosmin mai sus sunt foarte bune, nu uitati de solutia mea cu farasul, era cam acelasi lucru...
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • mai bine v-ati concetra pe ceva care da si rezultate .Din asa admisie , indiferent ca ca aerul vine mai rece cu cateva grade sau nu , se castiga/pierd 2 cai frumosh ...ideea la admisie cu rezultate ar fi ideea de multiclapete,sau macar un port and polish , mult mai multe s-ar obtine.Cea mai buna idee la admisie la logan mi s-ar parea o priza gen subaru , sub care sa se construiasca un colector care preia tot aerul de sub si il baga un pic fortat in clapeta ,trebuie gasita o modalitate sa acoperi gaura cand ploua afara .
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google