B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dsign felicitari pentru masina, sa o stapanesti sanatos in continuare si fara evenimente

    in legatura cu vopsitul etrierilor, sunt de parere ca un rosu s'ar potrivi perfect

    spor in continuare la "tunarit"

    Comment


    • Originally posted by crististreulea View Post
      Oboseala bato vina. acum mi-a deschis RSX ochii, jantele albe. pai cums afaci etrierii galbeni. parca nici rosu nu mai da bine.
      verde strident? Da, cred ca da bine verde strident
      eu as zice sa-i faca roz.......macar ar fi UNIC cu etrierii si tamburii sai.....
      eu ii am argintii pe masina si dau f bn.....dar si rosu ar merge....eu i-am avut rosii si dau f bn in contrast cu albastru egee.....
      ANVELOPE NOI SI SECOND HAND ( IMPORT GERMANIA )

      Comment


      • Multumesc foarte mult pentru sfaturi. Ramin totusi la vopsit etrieri si discuri in albastru azur. Tamburii ramin negru mat, pina cind mi-oi pune discuri...
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Vopsea albastru azur gasesti la Policolor, sa ai codul de vopsea la tine si iti face pe loc sau iei o nuanta mai apropiata.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • Dsign Lumina alba de bord chiar ma incanta foarte mult. Iti multumesc treaba buna in continuare si poate ma astepti si pt consola centrala dar nu stiu ce culori sa folosesc si in ce proportii. Poti sa imi dai un indicu alb sau rosu ? Ceasurile le am alb acul indicator le am rosii si afisajul dintre ceasuri e rosu...

            Comment


            • Multumesc Andrei. Chiar miine ma duv la Policolor, trebuie neaparat sa montez noile discuri, ca astea vechi s-au ovalizat, abia mai tin volanul in mina cind frinez.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Pune sus etrierii, faci o poza de aproape si la rezolutie mare. facem virtual culorile
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • Pai cind i-am montat, nici ca-i mai dau jos. Tre sa schimb si lichidul de frina.

                  Multam pt info si disponibilitate
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Am pus discurile noi, placutele noi, etrierii si am facut o "asezare" a frinelor aseara, pe autostrada, pina la fundulea si inapoi. De la 160 km/h apas ferm pe pedala si masina ingheata, fara sa alunece rotile, fara sa devieze de la traiectorie. Am facut de citeva ori frinare violenta de la 160 la ~60km/h si vreau sa spun ca nu mai apare fadingul asa de repede ca la vechile discuri neventilate. O sa atasez si poze imediat ce le fac.
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Super,bine ca ai reusit sa le pui,abia astept sa le montez si eu

                      Comment


                      • Pacat ca nu ai si niste masuratori before si after...
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • Urmeaza sa ne ocupam de spate! Atunci va arata interesant masina.
                          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                          Comment


                          • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                            Pacat ca nu ai si niste masuratori before si after...
                            Ce masuratori Cristi,forta de franare este aceeasi,diferenta se simte dupa franari succesive, nu mai apare fenomenul de obosire cand se incalzeste discul.
                            LOGAN--> <--TOYOTA

                            Comment


                            • V-ati implicat serios in masina asta...
                              Bafta!
                              My BMW is fantastic

                              Comment


                              • Pai si care este problema,este o masina in care se investeste la partea de performante nu la brizbrizuri,si cel putin pe mine ma intereseaza.
                                LOGAN--> <--TOYOTA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google