B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa rau e?
    My turbo lag, give your MPI, a chance

    Comment


    • Nu, mai rau! Un lucru e bun insa, cu cat mananca rugina mai mult din tabla, masina devine mai usoara.
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • Poze !

        Mica imbunatatire : bobina nu mai preia caldura de la capacul chiulasei.
        Continuare imbunatatiri sistem franare : constructie furtune de frana pentru etrierii spate si pentru puntea spate (pe fata am deja)
        Roti de vara murdare
        Attached Files
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Trebuia să brevetez inventia de la bobina,ahhhh
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • Bai domnu' inginer, m-ai inebunit, bre, cu furtunele tele! Ie "furtunuri", bre, nu "furtune".
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • Mare grija la "furtune", mai ales la fitting-uri ca sunt nspemii de modele (concav , convex, ascutit, plat,etc)
              Fara Semnatura.

              Comment


              • Da sef, cunosc standardul!
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by matheo66c View Post
                  Trebuia să brevetez inventia de la bobina,ahhhh
                  Si mie ce-mi iese?



                  Salut Dănică, te astept luna viitoare sa-mi trezesti vecinii!
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • Facem !!! Am o admisie ce urla mai tare ca evacuarea O placere!
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Te-am vazut ieri, ai dadeai goneta pe bulevardul Pallady. Foarte ok masina si sunetul evacuarii. Bafta in continuare.

                      Comment


                      • de fapt nu dadea goneta, ala e mersul obisnuit de zi cu zi

                        Comment


                        • Dragii mosului, dupa cum probabil ati aflat, cam aici se incheie povestea frumoasa a unuia dintre primele exemplare de Logan . Dupa 10 ani de chinuri Zambilica mea va merge la binemeritata-i odihna. Sunt 10 ani in care nu am incetat sa imbunatatesc cate ceva, ani in care m-a rasplatit cu premii diverse, atat la concursuri de frumusete cat si la competitii sportive. Sunt ani in care am testat chestii pe care voi, colegii mei, le-ati aplicat mai tarziu pe masinile voastre. Cred ca vreo cateva viraje de pe Babarunca ii vor duce dorul

                          O buna parte din piese vor merge pe noul DizainMobil, iar restul vor ramane pe loc pana ma hotarasc ce voi face la final... Inca nu-mi vine sa ma apuc sa o dezasamblez, inca ma mai plimb cu ea.


                          Noul venit este un Laureate 1.6 16v din 2011, cu 11500km, in garantie pana in 08.2015. Va pastra pseudonimul de Lighean, insa ma veti auzi numindu-l "cazan infect", "jandarmul injectat", "jaf cretin", "mizerie ordinara" etc

                          Probabil va pastra numarul de inmatriculare de la Zambi, asa ca topicul de aici ramane deschis.

                          O mie de vorbe nu fac cat o poza
                          Attached Files
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Sa o stapanesti sanatos , asteptam sa vedem ce iese din masinuta asta la final.Presupun ca nu ramane asa stock
                            Captain of the black pearl

                            Comment


                            • Felicitari ptr noua achizitie, sa o stapanesti sanatos !
                              ​​​​​​

                              Comment


                              • sa o stapanesti sanatos si....fara evenimente neplacute! Pe cea veche dece nu o inchiriezi? Sunt sigur ca cel putin 60-70 % din cei care au vazuto sunt curiosi cum merge . . . . .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google