B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S-o stapanesti sanatos, domne!! Multi km inainte fara incidente
    My turbo lag, give your MPI, a chance

    Comment


    • Bine ca ai ramas pe autohtona ca ma speriasei din toata descrierea de mai sus !!! Ce sa zic, masina noua, aratoasa, dotata si cu potential !!! Spor la modificari unicat !!!

      STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • Sa ai parte de ea si sa fii pionier la modificari si pe motorul asta!

        Sent from my P5-Mini using Forum Runner
        sigpic

        Comment


        • Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea.

          Multi km fara probleme.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • Multumim pt vorbele frumoase. Pionier e mult spus, sper sa mai am chef sa studiez (adica sa cumpar piese si sa le stric, de dragul modificarilor)
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Abia aștept să văd racheta din 1.6 16 volți; sigur o sa ai chef de brocolaje ;)
              I don't ride low, I fly high...

              Comment


              • Salut dsign, nu te cunosc dar întotdeauna am avut un respect deosebit pentru ce ai făcut cu fosta mașină.
                Sa o stăpânești sănătos și sa ne delectezi și pe noi ăștia mai nepricepuți cu modificările cu care ne-ai învățat.

                Mulți km fără probleme.

                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                sigpic

                Comment


                • Sa ai noroc de ea. Chiar sunt curios din asta ce vei face având în vedere ca are mai mulți căluți. Spor!

                  Comment


                  • Sa ai noroc de ea si sa o vedem repejor in patrulare oficiala.

                    Pe Zambilica o poti pentru mersul de rutina, ai GPL (si nu mai pui GPL pe 16v daca nu te-ar coafa), motorul este bun, admisia la fel. Eu zic sa mergi pana cade tabla de tot..

                    Vreau sa vad ziua in care vei scoate piciorul drept de la acceleratie prin podeaua Zambilicii ) .
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • Imi pare rau sa aud ca te lasi de Loganul "blazon" al clubului. Poate cea mai cunoscuta si indragita masina "wannabe" de curse de pe acest forum. Inconfundabila, unica, mereu prima intr-ale modificarilor!
                      Felicitari pentru achizitie, sper sa auzim lucruri mari si de noua masina!

                      In alta ordine de idei, admisia nu se mai potriveste pe noul propulsor. nu o cedezi ?
                      Last edited by razvanamza; 29 April 2014, 16:45.

                      Comment


                      • Sa o stapanesti sanatos dany si sa te bucuri de ea ! Si bine ai venit in clubul celor cu multe valveee ))
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • stai la coada razvane, m-am abonat eu la ea ieri si mi-o monteaza mie
                          ​​​​​​

                          Comment


                          • Deocamdata nu dau nimic de pe masina... In momentul in care ma decid ca e mai bine sa o dezmembrez, voi anunta aici.
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • sa o stapanesti cu placere Dany, spor la modificari!

                              Comment


                              • Multi Km fara probleme! Asteptam primele modificari!
                                MY CLA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google