B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Să mor prost, nu alta ! Abia astăzi mi-am dat seama ce se întâmplă de fapt !

    S-o forjezi sănătos !
    sigpic

    Comment


    • Gata, oficial sunt propretar : B 408 CUP

      De bucurie am reusit sa imbrac de unul singur subwooferul, desi n-am mai facut asta niciodata si chiar mi-a iesit. Formele cutiei nu sunt prietenoase, mai ales in fata. Am incropit si o grila de protectie, pentru care am pregatit niste suruburi mai aratoase. Mersi Canto pt material, a ajuns la fix!

      Am mai achizitionat 2 anvelope noi : Kumho Ecsta ASX 205/40/17. Marea tiganeala continua !
      Attached Files
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Felicitari pentru noul numar al masinii si spor la tuning!

        Comment


        • Sa te bubuie linistit si fericit
          Ma bucur ca in sfarsit ai reusit sa o imbraci.
          B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

          Comment


          • eu inteleg ca vei pastra si 48 CUP, deci ma bucur!

            Comment


            • Tu intelegi ce vrei Are toate taxele la zi ( mai putin cea de prima inmatriculare ) asa ca ma pot bucura de ea pana la sfarsitul anului. Ba chiar are si rovinieta pana in ianuarie. Deci nu ma grabesc s-o execut!
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • in continuare cred c-ar fi pacat s-o dezmembrezi. sudezi doua-trei table si o faci de coasta/nebunii. o duci frumos pe trailer pana acolo si iti faci damblaua. iar 408 cup sa ramana sora mai tanara, de "strada". pe m,acadam nu-ti mai trebuie reguli, RAR, omologari.....

                Comment


                • Amza,cat dai pe trailer+ alte cheltuieli,ajungi la banii care i-ai fi bagat in masina sa o mentii. E clar ca Dany are de gand sa continuie proiectul CUP si cu ph2-ul.

                  Felicitari Dany pentru achizitie. Astept cu nerabdare modificarile !

                  Sent from my GT-S7500 using Forum Runner
                  My Ride ! B - 29 - TmT

                  Comment


                  • Bai bo$$, si eu care credeam ca iti ei vreun bmw sau alta aratare, sa faci fitment si stance la pak racing....offff

                    Hai sa fie cu noroc inca pe atat cat ai avut cu 48 .

                    Comment


                    • Hai mersi, sa fie!
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • Daca exista vreun doritor, se dau farurile Zambilicii. Detalii : http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=5960
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Cadouri alese pentru masini cuminti !

                          Speedline Corse model 2120, denumite si "Turini", 16" diametru si 7" latime, offset 40mm, prindere 4x100, centraj 60.1mm

                          Detalii : http://www.speedlinecorse.co.uk/afte.../after2120.htm

                          Anumite modele speciale de Clio 2 RS au venit echipate cu asa ceva, asdar pe spatel;e acestor jante am gasit un cod de piesa Renault.
                          Attached Files
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • De efect ca te obicei Inginere ! ! ! Imi plac, mai ales pe alb, stilul rally ! ! ! Respect ! !
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • Superbe !!!!!!
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • Frumoase domne să le invarti cu plăcere . Tocmai bune cu nişte distantiere.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google