B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Muuult mai greu cu firele, mult mai greu cu adaptatul. M-am obisnuit cu ele pe centru
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Eee, hai ca am terminat si cu probele, una din surprize e pe 3 sferturi gata, mai am de vopsit cite ceva.

      Na poze
      Attached Files
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Frumoasa modificarea insa mi se par butoanele geamurilor putin cam jos. Bafta la ce mai ai in plan

        Comment


        • Marfa rau !!!! Am vazut live si e FOARTE cool!

          Comment


          • Dap e foarte tare

            Comment


            • @alex86, altundeva nu puteam pune butoanele...

              Pe usi am exclus din start, deoarece trebuia sa gasesc loc pentru cele 3 butoane care ramineau: dezaburire, avarie si inchidere

              Nu sunt foarte jos, distanta este egala iar actionarea butoanelor este mai ergonomica, degetul fiind perpendicular pe buton. Incurca foarte putin schimbatorul in pozitiile 1, 3 si 5
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Tare mai design

                Comment


                • Ooo, primul post... Sa ne traiesti! Multam
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • O dezordine in masina pana o termina cu toatea astea de nici nu mai ai unde sa stai ca pasager! Pentru rezultat insa merita deranjul
                    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                    Comment


                    • Fara doar si poate ... Tot respectul pentru cele 2 idei principale: confort si functionalitate

                      Comment


                      • Chiar a iesit frumos dsign, foarte tare modificarea.....
                        sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                        Comment


                        • Misto da productia de serie cand incepe?)) nu crezi ca e iesita cam mult statia in afara? asa mi se pare in pozeBv mane ai pus poze cu consola pusa , ai pus poze cu tunelu ala(sau cum ii zice) da cu amandoua s-a vedem si noi cum se inbina.Bafta
                          sigpic

                          Comment


                          • Nu stiu de unde iti vin ideeile astea , dar sun super RESPECT DSIGN

                            Comment


                            • Multumesc tuturor.

                              Sa raspund acum : statia sta un pic in afara deoarece e destul de corpolenta, plus ca in spate are o ditamai mufa de antena. Nu ma deranjeaza, comenzile de ventilatie se vad fara probleme.

                              De vreo trei zile rabd cu stoicism in caldura asta si muncesc sa termin, asa ca nu prea imi arde de facut poze. Veti vedea la final, cu vopsea cu tot, cum se imbina piesele. Eu zic ca mai bine de atit nu se putea, deoarece am petrecut jumatate de zi incercind sa le potrivesc.

                              Productia de serie - nici gind, ar costa mult prea mult.

                              Ideile astea imi vin din dorinta de a-mi spori siguranta in trafic. Avind in vedere faptul ca umblu destul de mult la statia CB (adica o butonez) am considerat ca este necesar sa se afle cit mai aproape de cimpul vizual. De aia am montat-o acolo, sa-mi fie la indemina. Butoanele de geam se pot actiona prin pipaite, oricum mina se obisnuieste dupa un timp.


                              Daca cineva vrea sa se apuce sa faca asa ceva, ii stau la dispozitie cu amanunte.
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Foarte tare Dsign,bafta in continuare...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google