B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Completez eu

    Finala este REMUS cat despre capacul la rezervor ... Si mie si lui ne lipseste acel cauciuc micut, daia e intrat capacul.

    A si ceasurile nu sunt plasma ... sunt de PRESTIGE ( cred :P )

    Comment


    • Ceasurile sunt de prestige sau are folie lipita pe ele+scimbate ledurile. Oricum e fain bordul. Cei care stiu masina cum se aude ce parere au?

      Comment


      • Hmmmm ... Se aude prea bine pentru dsign ... Nu merita finala aia

        Comment


        • Mor dupa capota ta .Super arata bine.Bv
          sigpic

          Comment


          • Poti sa-ti faci si tu ... Cred ca te duce undeva pe la 300 RON absolut totul.

            Comment


            • Originally posted by burtosu View Post
              3.Ceasurile cu plasma au fiabilitate mare?
              Tabloul de bord are folie de Prestige, deci nu sunt ceasuri cu plasma.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • Am vazut asta dar intrebam la general daca sunt fiabile.
                KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                Comment


                • Daca te referi la ceasurile cu plasma am inteles ca sunt sensibile la socuri.

                  Comment


                  • Mane, ti'am mai zis si repet
                    ai o masina de nota 10+ din partea mea, imi place foarte mult cum arata si ce ai muncit la ea
                    felicitari si ai parte de ea in continuare

                    sunt curios, ce planuri ai pe viitor ? Sau ce ai de gand sa ii mai faci ?

                    Comment


                    • Silviu duar 300lei? De prelungit?Ia lamurestene dsign cat ne costa daca vrem si noi? Atunci in fine ai reparat capota
                      sigpic

                      Comment


                      • Ce-i frumos e frumos n-am ce zice . Dar n-ai mai vopsit masina sau sunt eu chiorameng ? Numai bine
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • Mie asa mi-au spus cei de langa mine ... Ca ma duce maxim 300 RON ... M-am cam mirat si eu ... Adica tre sa o revopseasca pe toata la urma ...

                          Comment


                          • Ma, lipseste omu' citeva ore si voi va faceti de cap aicisha...

                            Nu am plasma, am folie de Prestige, multam Andrei pt lamurire.

                            Chrisnacht, nu am vopsit nimic inca. Nu a fost timp.

                            Planuri apropiate: sa termin partea cu consola centrala, sa imi refac muzica, sa refac vopseaua, sa schimb bara fata si sa repar capota si apoi sa o vind (masina)

                            Multumesc tuturor pentru aprecieri


                            Despre capota : am platit 320 lei pentru adaosul de tabla sudat pe capota. Finisajul si vopsirea s-au facut pe asigurare, deoarece aveam in deviz o ora de reparatii, aveam o mica indoitura inainte de a o prelungi. Pentru munca in plus depusa de tinichigii pentru finisaj am cumparat foarte multa bere si am consumat o multime de nervi.


                            Cine vrea sa faca asa ceva, il sfatuiesc sa aibe grija ca finisajul sa se faca exclusiv cu chit de fibra de cea mai buna calitate, altfel se va intimpla ca la mine.




                            Plasma de bord nu se strica datorita socurilor. Ea are alte dezavantaje fata de leduri, le-am prezentat pe toate in topicurile dedicate de la sectiunea Logan Tuning. Va rog cititi acolo cu atentie, deoarece am expus concluzii bazate pe teste efectuate personal.
                            Last edited by dsign; 23 August 2008, 14:20.
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Dupa cat ai muncit si ai investit o vinzi, am inteles ca o dezechipezi , o vinzi stock(fa o lista cu preturi s-a stranga lumea bani))).Si ce iti iei ? Sandero?(nu cred) loganu de 133cp? Sau Clio Rs ?
                              sigpic

                              Comment


                              • O sa aibe de asteptat ceva timp pana o sa-si ia noul logan de 133 CP. Mai degraba cred ca, Clio Rs.
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google