B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Are dreptate dan cu dimensiunile daca esti mai plinut nu incapi ex eu care stateam la fix acolo
    laureate 1.5l, albastru marin

    Comment


    • Deci clar nu o sa ma dau ))

      Comment


      • Originally posted by bogdan_1984 View Post
        Ce tareee!!! Dar am si eu o intrebare. Mai poti pune cotul pe cotiera si sa stai putin aplecat inspre ea?


        pot sa ma sprijin cu cotul pe cotiera, inca isi mai face treaba, insa de aplecat spre ea nu se poate. Scaunul te tine in pozitia corecta, pot spune ca imi va corecta spatele cocosat din cauza scaunului original de Logan. Ramine de vazut cum se conduce la drum lung. Acum, cu hainele de iarna, groase, abia intru in masina si abia ma asez pe scaun
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Felicitari nenea dsign pentru scaune! Ce mi-ar place si mie asa ceva cand ma dau pe circuit... Pe langa faptul ca sunt eficiente se mai si asorteaza perfect cu culoarea masinii. Un singur sfat: daca nu maschezi cumva suportii de scaune, macar vopseste-i in albastru. In rest numai bine. Sa le folosesti sanatos!
          sigpic

          Comment


          • Fara cuvinte, e minunata.
            sigpic
            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

            Comment


            • Super marfa.Bv.Beton scaunele.Adevarate rau.Imi place foarte mult cum ti-ai facut consola centrala cu prelungirea.
              sigpic

              Comment


              • Ce bine ca sunt slabut pot sa ma dau
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • Felicitari sunt misto , da nu imi place cotiera)) cu scaunele astea.... in realitate sunt si mai belea de nuti vine sa te dai jos(Ca nu poti prea usor)) )
                  sigpic

                  Comment


                  • Super tare dar acum nu stiu daca nu ar trebui si alte centuri. Stiu ca asa e cu dimensiunile m-am urcat intr-o masina de coasta si asa e am intrat cam greu in scaun da e super la sfarsit nu mai vroiam sa cobor. Felicitari!!!

                    Comment


                    • Suportii vor fi vopsiti negru lucios, insa mai tirziu, acum ma dau eu in scaune... Caut motiv la orice sa merg cu masina...

                      In seara asta am facut haos la Ikea, am rupt cotiera
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • Chiar super tare a fost,ma bucur totusi ca am incaput in scaune si ca m-ai dat si pe mine prin parcare mersi frumos,iar de scaune ce sa mai zic? Fenomenale sa gasesti cat mai multe motive sa te dai cu masina.Aaaa si bunicele cauciucurile de iarna ale "altuia"

                        Comment


                        • Da..Multumiri si de la mine pt tura data...F frumos.
                          Succes in continuare

                          Comment


                          • Chiar mi-au placut scaunele.

                            eu nu am ajuns sa ma dau cu masina da macar m-am urcat in scaune.

                            sa te plimbi cat mai mult cu placere in ele.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • Ms, laur a postat niste filmulete la Intilniri Fulger, il rugam si pe Bezme sa le posteze pe ale lui
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Te-ai inspirat dupa Logan Dracula by Deswart cumva?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google