B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu te lua dupaiei, nu spala masina ca iei vopseaua...Asteptam poze cu ea curata si rotile montate va arata criminal
    sigpic

    Comment


    • Haida na! Mersi la toti, bai animalilor...

      Atentie ! Nu renunt la inscriptii la capota de portbagaj, ele au fost demontate pentru a putea vopsi elementul asa cum trebuie.





      Vreau sa-mi cer iertare colegilor pe care i-am speriat azi cu placutele, se pare ca eu am fost la vremea respectiva in eroare, posibil ca cineva sa-mi fi dat placute de la alt model Renault... Oricum, nu am reusit sa le potrivesc neam...
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • ) nu e nimic sefule Datorita tie am eu acum placute noi montate ! Foarte tare ti-a iesit masina !
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • dsign,te-am rugat si eu ceva,sa-mi zici unde ai facut capota si ce bani.daca vrei normal!bafta si spor cu masina,e o frumusete!
          "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

          Comment


          • Sefe, am facut-o la un tinichigiu pe Giurgiului, mi-a luat atunci 100e (350 lei), doar pentru prelungirea capotei. Finisajul si vopsitoria s-au facut pe Casco.

            Recomand ca prelungirea sa se faca din bucati de la alta capota, deoarece trebuie sa fie solida. Prelungirea va suporta toata greutatea capotei atunci cind o vei deschide, de aceea e important sa se faca bine sudura si neaparat sa fie din 2 straturi de tabla (la mine a folosit bucati din botul de capota de la o dacie 1310 model '96)



            De azi am short shifter, multumita Golanului si tatalui sau. Tin sa le multumesc pe aceasta cale. Poze in curind
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Ce tare din capota de dacie))cu placere, dar sa sti ca eu trec la stage2 2 bucsi....sa vad cum e...
              sigpic

              Comment


              • Tare masina ,si capota e super,,sa o stapanesti sanatos.
                sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Comment


                • mersi, mersi... o sa mai pun poze cu troaca spalata zilele astea.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Si alea cand le lipesti ca vreau sa vad cum ies ca eu unul nu mai am rabdare si vreau sa le lipesc si eu da imi trebuie putin ajutor in sensul unde sa ma duc sa le lipesc ca daca ma bag eu nu cred ca reusesc sa le pun bine.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • hmm

                      dsign...daca nu te confund stai undeva prin salaj ;;) adica app de mn ) place zgomotu care il scoate masina ta

                      Comment


                      • frumoasa masina...a fost vedeta la brasov....toata stima pentru cum ti-ai aranjat masina
                        low....&.....slow

                        Comment


                        • cel mai frumos logan!parerea mea...care este!imi permit si eu sa pun o poza care zic eu ca scoate foarte bine fiara din ea in relief!bv!superb!
                          Attached Files
                          "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                          Comment


                          • Capota face toti banii,live arata super. Felicitari pentru o masina frumoasa si mai sigura decat restul..
                            1 point 6 litre 8 vsigpic

                            Comment


                            • Ei haideti, ca ma faceti sa rosesc... Am iste poze facute de Soran, scuze pentru stropeala de pe masina si pentru lipsa emblemei.
                              Attached Files
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • @fishulik, nici nu stiu unde vine asta... Stau prin Balta Alba, ma invirt zilnic prin Berceni si lucrez seara pe Viilor
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google