B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e pus sa vada ce spune lumea...nu masoara nimic...

    Comment


    • Danute, danute... nu cumva pregatesti montajul kompressoru-lui ELIA ?
      Last edited by GGI78; 11 March 2009, 02:19.

      Comment


      • Originally posted by rbu_tuninq View Post
        e pus sa vada ce spune lumea...nu masoara nimic...


        Este ca se agita lumea? Cum s-a vazut un ceas pe bord, cum le licare mintea numai avioane

        He he he, v-am pus pe ginduri nitel...



        Mai dragilor, dupa 3-4 zile petrecute in atelier muncind anevoios la montajul unor difuzoare, te mai apuca si damblaua... E un ceas de la un strung obosit, l-am curatat si l-am asezat pe bord, prea arata "old school" ca sa nu-l pozez



        Acuma, daca merge sa incarc, o sa vedeti poze cu noile difuzoare de fata si cu noul schimbator de viteze, short shifter partea a2a, by tata lui Golan
        Attached Files
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Pentru treaba cu short shifter-ul stii ca te urasc.

          Oricum ti-a iesit super tare si merge super bine.

          Mama lor pe mine m-au pacalit astia de la Uzina mi-au facut-o special. Stii la ce ma refer.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • Foarte frumos ... Spor la treaba ... Abia astept sa le aud.

            Comment


            • Deocamdata nu se vor auzi prea curind, statia mea Genesis pleaca in Anglia, la depanare, are o mica problema.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Am auzit si asta.

                Oricum ... nu cred ca-ti functioneaza toate pistoanele pe acolo pe sus ... am vazut acuma pretul si mai sa cad dupa scaun

                Pe spate ce ai de gand sa instalezi sau ramane surpriza.

                Presupun ca asemenea difuzoare or sa primeasca un woofer pe masura ... ceva gen ce a avut babanu pe GSR ?

                Comment


                • Stai ma pe scaun, sa nu te accidentezi, ca tu esti mai sensibil asa, din fire


                  Ai vazut pretul la ce? La statie sau la difuri? Subwooferul va fi suficient pentru nevoile mele, nici chiar ca al lui Babanu' De fapt, va fi mult prea departe de Babanu'.

                  Pe spate nu voi avea difuri, la fel ca acum. Zilele astea imi astup gaurile de la vechile difuri si cu ocazia asta refac izolatia fonica de la spatiul de sub luneta.
                  Last edited by dsign; 11 March 2009, 10:24.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Pretul la difuzoare ... la statie il stiu.

                    Colac peste pupaza strange cureaua si ia wooferul mai repede

                    Si faptu ca nu mai pui difuri pe spate imi miroase a ceva frumos ... rau de tot
                    Last edited by SilviuB; 11 March 2009, 10:32.

                    Comment


                    • Ce sau aprins spiritele pacia de la un ceas)) Da de bataia de la roata nu le zici?) Vreau sa il vad eu pe dsign cand ar da el atatea bani pe 2 boxe))....
                      sigpic

                      Comment


                      • Nici in anul 3000... Silviu, difurile au fost chilipir, cam o treime din pret
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Buna treaba cu short shifter-ul, chiar isi face treaba...vezi ca a dat drumu la programu rabla, baga-te acum si arunca trocariciu.
                          http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                          Comment


                          • mai bine o dau eu pe a mea la rabla

                            Comment


                            • Hai sa mai pun si eu citeva poze cu ce s-a mai intimplat in ultima vreme.


                              Am montat niste imitatie carbon pe stalpi si pe ochelarul bordului. Folia este ceva special, de calitate, este texturata si da un efect deosebit. Nu este un autocolant obosit printat cu negru si gri, este un material texturat, negru. Las pozele sa vorbeasca




                              Astazi, pe la prinz, am trecut pe la cumnatu' Racing Nick, sa vedem ce minunatii mai are prin magazin. Cu ocazia asta am facut piata si am mai cumparat cite ceva... Nu am ratat oczia sa-mi pozez bestia venita la piata
                              Attached Files
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Si anume ce ai mai cumparat.

                                daca tot ai spus spune pana la capat.

                                arata-ne si noua.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google