B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • era o gluma cristi_xp,si o ironie.crede-ma ca stiu,ca si tine,ce poate un logan.
    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

    Comment


    • ce`mi place dany comentariile tale...ma prapadesc de ras
      Ce mai zburda azi cascarabeta pe dealuri )
      succese !

      Comment


      • Am pus-o iar in trei roti



        Pentru bajetii de la Arad/Timisoara : na, ca ne apucaram si noi de barbecarii
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by dsign View Post
          Am pus-o iar in trei roti
          Confirm ...

          Comment


          • foarte tare 48 C U P ,ai masina super
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by dsign View Post
              Am pus-o iar in trei roti



              Pentru bajetii de la Arad/Timisoara : na, ca ne apucaram si noi de barbecarii
              Tare cu CUP-ul in trei roti, sa vezi ce "misto" se parcheaza pickupul pe trotuare inalte in trei roti. Am vreo doua locuri in oras unde il parchez cu voia asa, sa vezi ce spectacol pe trecatori cand il vad cu o roata la 20 de cm de carosabil...merita o camera ascunsa...

              Comment


              • Abia ce am vazut si eu filmarea... Eu am vrut sa suspend o roata din fata, dar nu m-au lasat nebunii, au zis ca ma vor culege din lac...
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • trebe sa ai vreo 2 grasi in spatele tau, altfel nu iti iese centrul de greutate. De ex. MCV-ul nu se poate "parca" pe trei roti.

                  Comment


                  • Salut. Cam nou prin zona cu postatul, in schimb citesc cand am timp.
                    In legatura cu quick-shifter'ul custom made pt logan.... cum se comporta? merita modificata maneta standard?
                    Merci!
                    PS: dsign, faina masina ai, dar asta stii deja! Ai grija de ea!
                    Last edited by Macs; 14 April 2009, 21:19. Reason: Automerged Doublepost
                    I don't ride low, I fly high...

                    Comment


                    • dane, care e faza cu suspendatul pe 3 roti? ca nu m-am prins..nici n-am inteles sincer
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • A bagat-o pe Off-road..si masina e destul de joasa.Eu as face asta doar daca ar fi stock.In locu` lui Dani nu as mai baga-o pe toate coclaurile
                        Cumpar volan de Duster

                        Comment


                        • pai stie ce-i poate masinuta...
                          oricum imi place mult de tot capota :x
                          bafta
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • nu e prima oara cand faci dacia arooooo?

                            Comment


                            • nu-i prima oara, asa e

                              Si daca vreti sa stiti, e curata pe dededubt, nu e julita
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Dar in schimb a speriat pe cineva asa de tare la faza de mai sus ... incat a coborat din masina si a luat-o pe jos pana la drum . Senzatie majora cu Dany in masina

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google