B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumos frumos au iesit super...
    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Comment


    • Super tari noile lumini ceva detalii despre ele cat au costat etc?

      Comment


      • Tot tacimul (balasturi, controllere, lupe, becuri, montaj, garantie) costa 310e pt Logan.

        Daca as fi avut faruri cu angel eyes (din alea cu lupa pe scurta) as fi inlocuit lupa aia cu lupa din asta bi-xenon si as fi pastrat pe lunga farului halogenul. Astfel, as fi avut lunga de la blocul bi-xenon + lunga pe oglinda farului. Am vazut asa ceva pe un Megane
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Daca isi vor dovedi fiabilitatea sunt solutia excelenta, atat pentru cel care le are pe masina cat si pentru ceilalti participanti la trafic. Ofera lumina mult mai ok decat multe sisteme de fabrica si nu orbesc precum un xenon nereglat montat in locul becului clasic.
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • Originally posted by dsign View Post
            Tot tacimul (balasturi, controllere, lupe, becuri, montaj, garantie) costa 310e pt Logan.

            Daca as fi avut faruri cu angel eyes (din alea cu lupa pe scurta) as fi inlocuit lupa aia cu lupa din asta bi-xenon si as fi pastrat pe lunga farului halogenul. Astfel, as fi avut lunga de la blocul bi-xenon + lunga pe oglinda farului. Am vazut asa ceva pe un Megane
            Da asa este si la megane si la clio 3 farul pentru HID: lupa + reflector....

            Comment


            • Cum ar fii sa vopsesti spatele scaunelor alb ?Asta dc. sunt din "plastic"(orice alt material ,nu textil).
              sigpic

              Comment


              • M-am gindit, dar se murdareste repede. Spatele este de fapt chiar suportul de fibra de sticla al scaunului.
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • @dsign, ce'ar fi sa'ti faci stopuri "custom" cu leduri?
                  I don't ride low, I fly high...

                  Comment


                  • Pai am mai incercat... Nu-i nimic, mai incerc, am niste idei.

                    Stopul central este deja cu leduri
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • pai..Macs..mai dureaza sa puna leduri..panag gaseste omu sa se priceapa sa le puna...apoi sa fac rost de bani ptr ele..eheee..nu tuningul nu e asa cum cred unii....
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • pai la cate a mesterit dsign la masina proprie, asta ar fi un fel de joaca de copil
                        I don't ride low, I fly high...

                        Comment


                        • ...mai greu e sa-i gaseasca pe aia de la zeXstar...pentru leduri...

                          Comment


                          • glumetilor care sunteti voi glumeti
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Nebunaticule, tu erai pe la Spantov-Chiselet luni pe la amiaza! Ai dat din faruri si mi-am dat seama ca esti tu doar cand am vazut numarul de inmatriculare aici! Salutari! Super faine luminile! Trebuia sa ma opresc sa schimbam doua vorbe!
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • Originally posted by dsign View Post
                                Tot tacimul (balasturi, controllere, lupe, becuri, montaj, garantie) costa 310e pt Logan.

                                Daca as fi avut faruri cu angel eyes (din alea cu lupa pe scurta) as fi inlocuit lupa aia cu lupa din asta bi-xenon si as fi pastrat pe lunga farului halogenul. Astfel, as fi avut lunga de la blocul bi-xenon + lunga pe oglinda farului. Am vazut asa ceva pe un Megane
                                oare nu topesc sticla ? si eu am la fel ,lunga de pe lupa si lunga de pe oglinda ...si se incalzeste cam tare...
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google