B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai arata bine, ca e spalata cu simt de raspundere. Am spalat-o singur, cu solutii Ma-Fra si dupa ploaia aia torentiala, n-a ramas pic de urma pe ea. Sunt foarte mindru
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • @dsign ... salut, ai folosit cumva produse de tip polish de la ma-fra? daca da, zi'mi si mie te rog ce ai folosit si cam cat dureaza polishatul manual.
      merci fain !
      I don't ride low, I fly high...

      Comment


      • Nu nene, sampon cu ceara, 2 doape intr-o galeata cu apa calduta si dat cu buretele fin. Inainte de asta am inmuiat mizeria bine de tot.
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Cu polish nu ai dat niciodata? La mine "apar" zgarieturi din ce in ce mai multe ... au grija "binefacatorii" sa ma inzestreze cu de'astea... poti sa'mi zici ce sampon ai folosit, te rog? merci fain!
          I don't ride low, I fly high...

          Comment


          • Ma-Fra nene, zisai mai sus oleaca! N-am dat niciodata cu polish.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Vazusem ca ai folosit Ma-Fra, cumva produsul daytona? ca ar fi mai multe pe'acolo...
              I don't ride low, I fly high...

              Comment


              • Mai, n-am de gand sa retin toate denumirile tampite. E un sampon concentrat, cu ceara, de la Ma-Fra. Am dat 10 lei pe el. Posibil sa fie Daytona. Ma uit cind trec pe la atelier si zic
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • super masina ...totul este perfect ...bravo

                  Comment


                  • hehehe, zici tu ca-i perfect? Daca incep sa enumar, nu ma mai opresc. Zic doar atit: motor, frane si directie. Astea sunt departe de a fi perfecte
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • tare combinatia aia de ceara cu sampon , eu am de la formula 1 , si iese bine masina la spalat.

                      Comment


                      • mi-ai promis niste becuri albe pentru pozitii poti sa le aduci maine?
                        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...am-t11058.html

                        Comment


                        • Am tot timpul cu mine cateva seturi... De obicei vin la fulgerici, urmareste topicul de la Intilniri
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • buna

                            salutare Adi din Oradea va deranjeaza,stie careva daca montarea CB-ului afecteaza cu ceva garantia pe partea electrica ?eu o sa fac revizia saptamana viitoare si sambata as vrea sa montaj CB,ce ziceti?mentionez ca o sa fie fara maneta cu buton CB in capat iar pentru cei cu CB pe masina e util sau nu adica merita sa il pun sau nu,multumesc anticipat astept raspunsuri sugestii

                            Comment


                            • Salut @dsign! Zi'mi si mie te rog tu ti'ai schimbat distributia in service dacia cu piesele lor? Daca nu, te rog zi'mi si mie ce ti'ai luat, ma intereseaza marca pieselor. Daca e, vreau si eu ceva calitativ. Merci mult!
                              I don't ride low, I fly high...

                              Comment


                              • Originally posted by adyxzz View Post
                                salutare Adi din Oradea va deranjeaza,stie careva daca montarea CB-ului afecteaza cu ceva garantia pe partea electrica ?eu o sa fac revizia saptamana viitoare si sambata as vrea sa montaj CB,ce ziceti?mentionez ca o sa fie fara maneta cu buton CB in capat iar pentru cei cu CB pe masina e util sau nu adica merita sa il pun sau nu,multumesc anticipat astept raspunsuri sugestii
                                Offtopic
                                Pot sa iti raspund eu si sa iti zic ca nu iti afecteaza cu nimic garantia,eventual cel ce trage firul ala de debit carburant ce intra in habitaclu dintre motor sa il mascheze cat mai bine si sa fie de culoare negru ca sa nu atraga atentia in caz de...pe viitor.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google