B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baga poze cu Tancurile alea de etrieri , acum cat sunt inca albastri

    Eu am rezolvat problema cu etrierii am luat setu complet tot de la ala +dif
    MotorSport pentru 402ml.

    Comment


    • F bine ca ai rezolvat... Azi o sa pun niste poze de la o sesiune foto de exceptie, e surpriza
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • dany , pareri despre etrieri si despre franare ?
        diferenta mare intre cele doua seturi , cele vechi si astea ?

        Comment


        • Parerile sunt foarte bune. Inca nu am iesit din oras sa fac incercari mai ample.

          Ieri, insa, profitand de soarele neastamparat, bunicuta a invins reumatismul ce-i roade oasele de cativa ani incoace si a hotarat sa iasa cu nepoteii la joaca. Dupa ce i-a linistit (mititeii fiind tare agitati), au mers impreuna in vizita la monumentul ostasilor romani de la Academia Militara : un strop de istorie, un iz de comunism, un miros persistent de parfum frantuzesc, zgomot, anvelope roase, o sesiune foto unica.



          Ne numim Dsign, Golan91 si Uncle SAM si va salutam respectuos cu farurile
          Attached Files
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Heheee.. poze de colectie; cu un aparat profi ar fi iesit ceva de vis.
            De apreciat ca tineti sus stindardul Daciei.
            I don't ride low, I fly high...

            Comment


            • Chiar daca nu s-a folosit un aparat profi, ideea cred ca s-a inteles.

              Suntem romani, Dacia este singurul producator autohton care sta pe picioarele lui, de ce nu i-am tine stindardul?

              @Macs, ma alergam cu Tomu...
              Last edited by dsign; 6 July 2009, 12:20.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • buna ideea, frumos contrastul, interesant "shooting"
                bravo ;)

                Comment


                • Marfa rau , mai liseste Dacia 1300-10 si era evolutia completa
                  MotorSport pentru 402ml.

                  Comment


                  • Va urma o sedinta cu o treispesute speciala
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Super sedinta foto, foarte artistca.
                      http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

                      Comment


                      • Multumim, inca nu a iesit foarte artistic, insa merge... Nu uitati, pregatim o surpriza cu un 13sute
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • dsign...se pare ca te intereseaza mai mult partea practica decat cea vizuala...treaba e ca-ti iese cel mai bine....un tuning de raliu iese mai bine decat un tuning vizual de strada...asa ca...ai printre cele mai tari jenti de curse din lume....printre cele mai tari scaune de rally care exista....suspensii h&r...dar depinde ce tip de bilstein ai pus...daca ai lasat b6 sau b8...ai cam dat-o in gamalie...daca ai bagat niste b10 esti tare...cat despre restul interiorului...poate e putin prea colorat...mergea o nuanta de carbon decat acel albastru...oricum...se vede ca ai muncit ceva la masina aia...si multi bani...foarte multi...necunoscatorii nu stiu ce cost exista la o asemenea janta...la o asemenea suspensie....si un interior de genul celuia pe care-l ai tu...spor la treaba...si poate am sa reusesc sa o vad si eu vreodata live...vin si eu cu sparco-ul meu de la sofer...si jentile cu cauciucuri de 235/40/r16 ...hai sa traiesti

                          Comment


                          • Adevarat ... morcov mai trebuia sa apara-n pictorial

                            Comment


                            • Te bagi tu repede, harca mica


                              @mihai, o ocazie buna de a ne vedea este la Sibiu, pe 20 luna asta, vezi topicul de la intilniri nationale
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • salut dsign, in primul rand vreau sa te felicit pt ce ai facut din masina ta.... imi plac la nebunie jantele si interiorul, prelungirea capotei este bestiala ..... nu mai spun partea tehnica si la cea estetica esti un zeu.....

                                As vrea sa iti vad masina live, poate daca ajung la intalnirea nationala de la Sibiu, cu toate ca nu am ce arata.... si mai ales ca masina mea e busita in partea dreapta incat reparatiile urca undeva pe la 7500 RON

                                Salutari,
                                alexapo_BT

                                P.S: Am citit topicul din scoarta in scoarta..... (de la primul "Lighean" la o adevarata"Cada cu hidromasaj")
                                My Ride - Prestige 1.6 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google