B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu cred ca daca te-a claxonat cineva ca blochezi cu rea intentie treficul, ai comentat si ai facut tot felul de gesturi necugetate.

    In ultimele doua zile mi s-a intamplat de cateva ori : chiar in dreptul semaforului, oprit pe prima banda, cu avariile puse, pitzi la chiosc, el astepta falnic la volan. La un semafor care nu se aglomereaza niciodata, s-a format o coada imensa. Cand il claxona lumea, incepea omu' sa se agite, sa dea din maini, sa injure... Comportament de maimuta. De fapt, jignim naibii maimutele daca le asemanam cu specimenele astea. Jur ca imi iau pistol si trag in roti... Daca tot a oprit handicapatul aiurea sia pus avariile, sa stie ca are pentru ce !
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • dar de taximetristu ala nu zici nimic?
      laureate 1.5l, albastru marin

      Comment


      • bai da cand tragi cu pistolu sa fi prins in centurile alea shmechere , ca tu esti mai subtirel asa , si la ce recul are pistolu , te vad ca iesi prin esapament

        sigpic

        Comment


        • M-am interesat si eu pt discurile astea cum le ai tu pe fata si auzind ca sunt la dimensiunea normala 259, am abandonat ideea de a le schimba iar. Discuri mai mari 280, cu flansa pt etrieri face cat de cat, da discuri mari si etrieri mai mari cu placute mari face f mult ;).

          Comment


          • Buna ideea cu trasul in roti...as face-o fara sa ma gandesc...faza naspa e ca iti poate lua numarul...si se lasa cu politie chestii...uz de arma...
            sigpic

            Comment


            • ziceam si eu asa, sa imi vars nervii
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • dsign, solutia la problema ta cu "maimutele" este un Defender 90 cu praguri laterale, dotat cu un WD40 pentru indepartat vopseaua "maimutei" de pe praguri.

                Comment


                • Felicitari Dany pentru castigarea concursurilor

                  Comment


                  • Ce sa zici doar asa...pistol tataaaa!
                    sigpic

                    Comment


                    • A luat tot . Masina lui e cam vedeta forumului. Felicitari.
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Ei, mai sunt si altele de apreciat. Oricum, scorul e bun, trebuie sa ma laud, ca tot zicea Gaby ca sunt laudaros Am luat 4 concursuri din 5 la care am participat


                        Va multumesc ca imi apreciati munca. Cine are nevoie de sfaturi si ajutor, stie unde sa ma gaseasca, voi fi la fel de saritor
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • noroc...! ieri te-am vazut (auzit) pe mosilor veneai dinspre obor...spre centru..am incercat sa ma tin dupa tn da nu era loc...si imi guitza si radarul... bafta !! suna frumos cand iei picioru din gaze ;)
                          My turbo lag, give your MPI, a chance

                          Comment


                          • Originally posted by dsign View Post
                            Ba, nu mai fac nimic fara motor... Ma grabeam azi sa ajung undeva si un frustrat cu un 525 din 1900toamna, ce-i drept destul de frumusel, s-a gasit sa se aseze in fata mea si sa mearga incet. Cum incercam sa schimb banda si sa dau tare, accelera si el. Evident, n-aveam cum sa-mi mentin viteza datorita idiotilor care opresc aiurea si pun avariile.

                            C.aca-m-as pe ea de tara, si pe toti idiotii din ea.

                            Daca aveam ceva putere in plus, ii aratam handicapatului ce inseamna sa se puna cu cine nu trebuie

                            Totusi, avantajul motorului de 2.5 nu prea se vedea asa bine, adica pe a 2a cu plecare din mers, din spatele lui, ajungeam linga el si ma tineam strans. Nu stiu daca i-a dat full gaz.
                            Tu ca tu, dar sa ai 1.4, ii dai foc nu alta.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • Ma dani dar de ce nu iei o maimuta si pui buton ca pe you tube si ai terminat balciu?
                              hahaha Masina cu maimuta si hidromasaj

                              Comment




                              • Da-te dreacu de simpatic
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google