B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SoNyKeL View Post
    oau si eu am dat 300de ron pe placute in service oricum eram constient ca e super mare pretul dar tu ai dat 80 eu 300 si avem aceasi etrieri deci aceleasi placute... momentan nu fac nici o schimbare dar in viitor(la urmatoru schimb de placute) ma gandesc la niste placute sport , discurile stiu ca sunt si ele mai mari , trebui sa aflu exact caracteristicile lor... ms mult...

    cum adica kit de trecere?
    Discuri de 280mm pe jenti de 15" ? nu uita ca mai trebuie sa incapa si etrieri.

    Comment


    • de unde reiese din postul meu ca as pune discuri de 280???


      uite cum se baga el ca musca in lapte... am zis eu ceva ca raman la jenti pe 15??? hai ca-i poluam topicu lu dani si se supara si arunca cu sticle dupa noi...
      Last edited by SoNyKeL; 18 July 2009, 00:44.

      sigpic

      Comment


      • Eu nu imi iau pistol, imi refac un Aro si ii sudez doua corniere agresive in puncte cheie cat sa te apropii si sa modelezi masina specimenelor care parcheaza aiurea cand sunt locuri de parcare. Nu odata am vazut masina oprita decalat in drum in dreptul locului gol de parcare...deh e greu sa faci o manevra sa mai tragi la bordura masina. Pe Decebal am parte zi de zi de astfel de "soferi"!
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • Asa le zic si eu la cei care nu stiu cei aia prioritate de dreapta.Daca aveam o trotineta de masina sa vezi ce schimbam de pe ea fiecare componenta de rugina sau alte piese imbatranite.
          Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

          Comment


          • deci ma pregatesc moral pentru telefoane "112" - solicitare ambulanta

            Comment


            • yesssssss!!!!
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Ieri intr-o redifuzare la Promotor apare unu ,cu un E36(IF 01 nsl) . Se lauda el, ce se lauda cu motoru 2,5T(ce-i drept avea si cu ce) ajunge la interior, avea scaune ca ale tale pret 1800 de oiro )
                sigpic

                Comment


                • Ce pot zice ... foarte tare .... bafta in continuare
                  Ai o masina super
                  fara linkuri externe in semnatura

                  Comment


                  • Originally posted by B-87-GBY View Post
                    avea scaune ca ale tale pret 1800 de oiro )

                    Sa nu fi fost d-alea din fibra de carbon
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • hai ma nu fi modest nene dsign(fara e)...

                      sigpic

                      Comment


                      • Pai ale mele costa undeva pana in 1000e...
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Facut ieri la Sibiu tiganie la soft... S-a stins saracia de martor de motor (aprins din cauze de lipsa de CAT) si a prins cazanu' viata. Ce ne-a mai placut pe Transfagarasan...

                          Acum il astept pe Seba sa comenteze, ca s-a dat si el pe la Paltinis nitel...
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • ce-mi plac scaunele alea...auleo
                            si masina suna grozav...ce se uita gaboru ala cand ai dat ture pe acolo
                            si la schimbatoru de viteze am observat ca nu ai joc deloc deloc....cum asa?
                            intr-un cuvant...masina e grozava dom'le...griji de ea si da-i ce-i trebe
                            Last edited by FloNZN; 27 July 2009, 11:44.
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • frumoasa masinutza
                              bv

                              Comment


                              • da, seba o sa comenteze... mai ales ca eu nu prea comentez la my ride, doar ma uit. dar dupa ce m-am dat cu masina, nu prea mai am ce comenta...masina merge foarte fain, sta bine, in scaun esti bine infipt, mai ales daca ai 1m93 si 103kg, asa ca mine o simti in cur la orice miscare pe care o schiteaza, chiar n-am ce comenta. decat, ma repet, merge foarte fain si mi-a placut. apropo, mersi, dani, de portia de "blana". un gentleman, as always...
                                a, am uitat sa adaug: imi place si cum arata masina. mai ales ca e albastra ca primul meu logan singurul lucru cu care nu ma impac eu 100% sunt rotile pe 17", dar vazut prin prisma performantelor, nu a esteticii.
                                ps2: fi-ti-ar shorshiftu' (sau ce-ai tiganit acolo) de ras, ca mi-o luat vreo 2-3 schimbari de viteza pana m-am prins cum sta treaba
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google