B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci am o masina faina, tanananananana....

    Multumesc tuturor de aprecieri, a fost o intilneala de pomina, numai masini frumoase.
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Da, am vazut ce trag blondele la masina !!! am vazut pe viu !!!
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • ma omoara bobina... i-am luat fata la plimbare

        Pe aceeasi blonda a facut-o FoF cu rau de masina la intoarcere pe Transfagarasan
        Last edited by dsign; 27 July 2009, 13:30.
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • dsign l-ai alergat putin pe NZN(loganu albastru) ? sau el pe tine )
          Its just a car ...

          Comment


          • El pe mine, ca e nemilos... Eu merg mai batraneste pe drumurile denivelate, precum cel de la intrare in Sibiu. Plus ca nu ma arunc asa in "lupta" cand am pasageri, pentru ca sunt raspunzator pentru viata lor.


            Imi pare bine ca te-am cunoascut personal
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • multumesc si eu pentru plimbarea in viteza la coasta spre paltinis
              1.5dci
              B-04-RZZ

              Comment


              • chiar...ai avut 150 pe acolo unde eram dupa z4?
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • nu stiu, nu m-am uitat, aveam a4a spre capat
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • si eu tot asa...a4-a pana jos ma asteptam sa treci de mine,da nu ai vrut sa vii:P
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • a4a capat = undeva aproape de 170
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • Super-dragutzamasina... Bv tie. Eu azi m-am inscris pe forum si am spicuit prin forum. Ti-am vazut si filmuletele pe youtube. Felicitari si sper sa te vad si eu live la Pitesti.
                        sigpic
                        www.basarabia-acasa.ro

                        Comment


                        • ma bucur si eu ca te-am cunoscut personal dsign ;)
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • Merci pentru plimbarea de duminica si cine zice ca nu sunt comode scaunele,minte dupa 600km nu am avut nici o problema si culmea pe transfagarasan am si adormit in scaun))
                            sigpic

                            Comment


                            • golane, in cazul asta trebuiesti dat pe mana lu' virtualmansorin sau a' lu' mareom...
                              si tot in cazul asta, dizaine, m-ai dezamagit...cum dracu' sa-l ia somnu', mah, pe om, la tine in masina? nu-mi zi ca ai mers la consum...eventual la consum marit...
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • Ma nene, nu stiu cum a putut sa adoarma copchilu', ca tocmai treceam in coborare prin zona denivelata a Transfagarasanului... Ii fugea capul inainte-stanga-dreapta de ziceai ca sta sa se rupa, cand colo el sforaia de numa numa.

                                Intreaba-i pe Fof si MCD la ce consum au mers, ca ma dureau incheieturile de la maini de cata forja au dat pe viraje.

                                @raduprov, ma bucur si eu ca am vorbit putin, desi mult prea putin... Asa e la ingramadeala. Data viitoare savuram o bere




                                In alta ordine de idei, amcastigat 4 campionate
                                Last edited by dsign; 30 July 2009, 13:04.
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google