B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • yupiii....muulte felicitari neneaaa !! urata masina, bleahh
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • mare parere de rau ca nu am ajuns la sibiu
      era programat,cazare vorbit dar lucru mama lui de lucru nu ma lasat
      era programata si o trecere pe paltinis cu troaca ta
      off topic vineri seara plec la botosani cu seba ne intilnim simbata seara la sibiu?
      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

      Comment


      • Ce trecere pe Paltinis nene? Am incercat cu Radu Pitt si era sa fie ultima...

        Plin de gropi, nu mi-o placut.

        Nu vin, ca n-am bani...
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • dsign...daca te duci la paltinis acolo sibiu cu suspensia ta si cu talon de 45 pe anvelope...nu te vad bine la ce gropi is pe acolo

          Comment


          • Facut Transfagarasan in configuratia actuala... Finish cu dureri de incheieturi
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • nu cred ca mai merge prea curand pe Tranfagaran cu asfaltul actual
              Dany, imi permiti sa urc si eu 2-3 poze cu tine si despre tine aici ?
              Attached Files

              Comment


              • Ce super dau xenoanele astea in far si proiectoare

                Comment


                • Originally posted by dsign View Post
                  Ce trecere pe Paltinis nene? Am incercat cu Radu Pitt si era sa fie ultima...

                  Plin de gropi, nu mi-o placut.

                  Nu vin, ca n-am bani...
                  Extrem de prost drumul ... pacat
                  1.5dci
                  B-04-RZZ

                  Comment


                  • Pacat si de boacana ta, 'ti-ar atentia de ras... Nu puteam sa incheiem si noi veseli, trebuia sa faci tu pocinogu'. Hai rapid la cosmetica...
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Dsign am mai spus si inainte dar dupa ce ti-am vazut si am auzit masina ta la intrunirea de la Sibiu ,super tare.suna de si AMG-urile se ascund dar si arata belea.vezi de ea.sper ca ne vom vedea si la Cluj;)
                      Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                      Comment


                      • Originally posted by dsign View Post
                        Pacat si de boacana ta, 'ti-ar atentia de ras... Nu puteam sa incheiem si noi veseli, trebuia sa faci tu pocinogu'. Hai rapid la cosmetica...
                        am fost ma atent , dar franele mele nu ,
                        deja a trecut putin pe la cosmetica :p
                        1.5dci
                        B-04-RZZ

                        Comment


                        • @dsign-Faina masina! Man, ca sa vezi ce "ochi ageri" am:dupa ce ne-am intalnit anul asta, si in trafic, si la Sibiu, abia in pozele de aici am vazut ca esti si HAMSTER! Cam cat iti merge statia in emisie?
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • pai bine mah ati zis ca nu va duceti pe transfagarasan....mergeam si noi toti
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • pai daca la rascrucea cu Valcea si fagaras , ne`am decis in ultim moment s`o luam spre transfagarasan...ce sa mai anuntam :|

                              Comment


                              • Super tari pozele si felicitari pentru castigarea competitiilor.

                                Arata prea bine masina.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google