B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Adevarat, foarte misto pozele

    Comment


    • @gusi, 20-25 km stie...

      O folosesc frecvent, adica in fiecare zi


      Si sa va reamintesc, ca poate nu stiati, AM CASTIGAT 4 CAMPIONATE DIN 5 LA CARE AM PARTICIPAT Nah!
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • si berea unde e ??


        ps. sa nu mai zici tu ca-s capul rautatilor.... ) ( in seara aia n-am fost implicat )
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Iti zic acum de ce esti implicat : CA NU A FOST GRATARUL GATA MAI REPEDE, d-aia.

          Te prind eu la cotitura.
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • salut
            ce becuri ai la faruri si proiectoare?
            cat te-a costat prelungirea capotei ?

            p.s te-am vazut prin zona morarilor ce frumos toarce masina
            Last edited by Seba; 4 August 2009, 14:35. Reason: Automerged Doublepost
            From Miami 2 Ibiza
            Voucher
            http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

            Comment


            • Salut, raspunsurile la intrebarile tale se gasesc in acest topic.

              Stiu ca e lung, insa te rog sa rasfoiesti, vei gasi lucruri interesante.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • e o masina ff reusita ... mult succes in continuare ... si app... felicitari pt cele 4 concursuri castigate ... si la mai multe ...
                sigpic
                Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                Comment


                • Multumesc colegu'


                  Am patit una ieri... M-a lovit usor un cocalar cu un Maseratti Quattroporte, apoi a fugit

                  Lovitura a fost in spate, urmarile nu sunt prea vizibile, insa nu-l las


                  Avem in atentie Maseratti Quattroporte negru, B 67 ZMB . Cine poate oferi detalii ma poate contacta aici sau pe Mesagerie Privata, voi fi recunoscator.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • pai nu ar fi cel mai bine sa mergi la politie si sa declari ??? apoi ei il cauta si iti da asigurarea....daca il urmaresti tu , faci mai rau...
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • N-am nevoie de asigurarea lui...Iar la Politie, nu multumesc, umilinta e prea mare pentru mine, iar pentru el pedeapsa prea mica.

                      Nu am de gand sa-i fac rau, nu ii stric masina, nu il bat sau asa ceva. Vreau doar sa ma intalnesc fata in fata cu el.

                      Cunosc foarte bine caile legale prin care imi pot recupera paguba in acest caz, insa eu nu prea am paguba. Nu inteleg de ce a fugit.
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • era beat poate fara permis , poate nu era masina lui , poate era doar un valet de la vreo parcare... etc...

                        sigpic

                        Comment


                        • Urat din partea lui, dar eu ca internaut de meserie ma-m bagat un pic pe google si am gasit linkul asta cu masina de care zici tu... care se pare a avut nustu ce probleme la cutia de viteze .... scrie pe acolo mai multe. Spor la sapaturi.

                          http://baiatbun.wordpress.com/2008/0...aserati-negru/

                          daca mai gasesc ceva te anunt.
                          Attached Files
                          Last edited by Mikelangelo; 10 August 2009, 20:31. Reason: Si raspunsul la sesizarea reclamantului.
                          Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                          Comment


                          • L-am depistat si eu, multumesc... O sa port o discutie cu el, de aprox 200e
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Am gasit zilele astea pe net un filmulet cu niste masini modificate intr-un mare fel. Le ador.





                              PS: aviz cocalarilor si manelarilor : jantele de pe Golf4 sunt chiar de Bentley si nu se gasesc in Vitan, iar celelalte masini N-AU CRUCIULITE IN GEAM, deci nu va plac !
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • cat de rau poti fi !!! oricum mi se pare de mare porc jante de Bentley pe Golf 4 ) , dar dau bine..
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google