B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • iar ai dezmembrat-o bre???? pfff.... bine ca nu esti dinaia de le mai raman suruburi in plus dupa montare )
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • adica la ce ai vrut sa faci referire a doua oara ???

      Comment


      • la alti meseriasi , gen...TheJock3r il cunosti ?
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • nu dar stiu ca mie imi raman in minus

          Comment


          • frumoasa masina casco nu mai renteaza ca sunt firme care iti facv masina dupa chiar 1 an sau deloc dupa parerea me e bn sa ai acolo un fond e mai bn sanatate multa
            vopsitorie preturi bune

            Comment


            • man, din intamplare am dat peste topicul tau, dar ce sa zic, frumoasa masina, bravo tie
              sigpic

              Comment


              • Te-am vazut aseara la km 23 altaturi de alti membri L.C. Arata super masina.

                Comment


                • Si eu te-am auzit, vazut pe la auchan, te cam grabeai sau asa e felu tau de mers?

                  Comment


                  • am vazut ca ati inceput sa veniti vinerea la km 23. foarte bine, ca eu sunt prezent acolo de vreo 2 ani :P
                    sigpic

                    Comment


                    • Ala este mersul de suparat ca am intalnit prea multi incapabili in trafic.

                      Exista soferi care habar nu au ca trebuie sa mai respecte si marcajele de benzi, ca trebuie sa nu incurce traficul, sa se mai uite si in oglinzi, sa semnalizeze, sa nu opreasca aiurea cand la 5m mai incolo este un loc de parcare, etc. Asa ca Dani se supara si merge la consum. Mare!
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • Dani..supararea face rau la buget si bine la benzinarie))))
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • Mai face bine si la motor, se mai dezmorteste saracutul.

                          Asta e pe invers, daca nu se invarte repede, zici ca-i bolnav
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • bine ca a fost limitat motorul ala ca altfel ..saracul de el

                            Comment


                            • Zambila a intrat in renovare la interior.

                              Foto teaser :
                              Attached Files
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Ala din poze e Golanu?Parea distrat omu )) intrebare, se da greu bordul jos?vreau sa il dau si eu la primavara ca am ceva greierasi p-acolo.Bafta!!!
                                sigpic

                                IL 1 3 MIU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google