B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • propun sa-i schimbam nickul in I-Sing )
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Ma urc in duba de maioneza si vin peste tine, maaaa!!!!!
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • tocmai vroiam sa scriu un post "eu nu ma bag" deci faceam foarte bine, ca pana sa ajungi la cristi ca e mai departe, ajungi la mine si poate dau de dracu
        sigpic

        Comment


        • Asigur transport peste domnul XP-eu )))
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • Zambilica este la doctor, facem o mica revopsire, pentru plafon si capota motor. Dupa asta, sper sa ies cu rotile de vara, ca deja m-am saturat de lunecus.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Ce s-a ales de capota aia batuta cu c****u ?)
              My turbo lag, give your MPI, a chance

              Comment


              • vai de capu'ei....DSIGN nu ne spui si noua....?

                Comment


                • am vazut pe youtube cum testau astia de la ghetto duritatea bad-boy-ului din fibra pe o capota de logan albastra..nu era cumva a ta?
                  sigpic

                  Comment


                  • Aia era prima mea capota marca Ghetto
                    sigpic

                    IL 1 3 MIU

                    Comment


                    • tare..sincer nu ma asteptam sa fie asa de rezistente mie mi e cam frica sa mi fac, capota mea e aftermarket si mi e ca cedeaza tabla inaintea badboy-ului ) scuze de off
                      sigpic

                      Comment


                      • Am intors capota cu fata in jos, Matheo statea pe ea cu picioarele, iar eu m-am asezat cu calcaiele direct pe buza din fibra. Am si filmat. Nici chitul de fibra nu s-a crapat, nici macar vopseaua, atat de stabila e fibra.


                        @Geo, poti face modificarea linistit
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • pune si tu link.ul cu filmarea, ca poate multi au bani sa.si faca bad boy, dar n.au incredere in lucrare, chiar si eu.
                          ps: dar deocamdata eu nu am finante pentru bad
                          sigpic

                          Comment


                          • Intrebare

                            @ dsign
                            Salut, unde e peretele de pasaj din beton pictat cu Graffiti, de apar o gramada de masini de aici de pe site pozate acolo? (sau poate doar foto-shopate) http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=2514
                            In rest, numai bine si drumuri bune cu masina. Apropos, cati km ai cu Loganul? Cred ca e unul dintre veterani si cred ca nu o sa il schimbi prea curand.

                            Comment


                            • @Ion, acolo s-au facut pozele pentru calendarul Logan Club Bucuresti 2011. Toate masinile din calendar au fost pozate acolo. In spatele Salii Polivalente.

                              Km sunt destui, o tin pana cade de tot
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • la cat timp ai investit in ea (nu mai zic de bani)... nu merita sa o vinzi... mai degraba mai cumperi inca una ...
                                "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google