B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Update : suspensia joasa face victime. Am agatat traseul de evacuare in suportul portilor de acasa, mai exact batatorul acustic s-a opintit in acest suport.
    Rezultat: una bucata element flexibil rupt, galerie impinsa mult spre inapoi, zgomot atipic si gaze multe pe langa masina, 2 coturi indoite...

    Deviz : 250lei Sufera baba la frumusete
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • frumoasa masina spor la modificari in continuare

      cati km poti vb cu statia aia??
      sigpic http://www.loganclub.ro/forum/my_dni-t26357.html

      Comment


      • Naspa cum ai reusit tocmai tu ?

        Asta e sper ca o rezolvi repede.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • Cu statia vorbesc cam10-15km, functie de conditiile atmosferice. Distanta este limitata pentru ca am o antena Sirio Turbo 1000 modificata, adica i-am taiat spicul si am compensat in bobina (nici antena n-a scapat de modificaciuni, saraca)


          Evacuarea am lovit-o mai demult, dar abia acum a inceput sa huruie. O rezolv cand dispun de bani pt treaba asta
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Ce urat!
            Oricum,ai trecut cu usurinta peste alte faze mult mai rele
            Last edited by CataLiNNN; 25 January 2011, 11:19.

            Comment


            • de multe ori in romanica noastra e bine sa fie masina mai sus ;)) eu am ramas la bunicamea tot asa atarnat de tigania aia de opritor de la poarta :|... nu s-a indoit ca am dat ffff incet... dar cum ai zis si tu... baba sufera...;))

              daca pui proiectoarele alea ce ziceai tu... iar esti unicat a 6765 oara ;))
              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

              Comment


              • Iti dai seama ca asta este obiectivul meu, sa fiu unicat Nu nene, la mine tre sa fie util, unicat e pe la Matheo, Jockeru', astia
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • ce proiectoare? toarna tot ... ca si asa mi s-a spart un proiector , brusc ))

                  Comment


                  • Conform cerintelor mele, baietii de la VT au facut niste incercari.

                    Este vorba de proiectoare Hella Rally Compact 3003, au diametrul de 17cm si vreausa le montez in stilul celor de la Clio S1600, in bara fata, langa grila
                    Attached Files
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • prima arata cel mai bine...sau a 3 a dar ai cum sa le prinzi
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • pe gustul meu e poza 3 . Acum depinde de fiecare

                        Comment


                        • tu vrei sa il concurezi pe matheo la proiectoare ?

                          Comment


                          • 'tereacu de arogant Nu concurez pe nimeni, n-auzi ca sunt unicat?
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Brusc mi-ai dat o idee , spre ce sa ma orientez cu clio

                              Comment


                              • Sandugolanu..domiciliu in Pantelimon..are Xenon pe toata masina (inclusiv marshariere).
                                Matheo domiciliat in Pantelimon..are 4 proiectoare si niste lampi spate luminoase (in lucru).
                                Dsign domiciliat in Pantelimon urmeaza ditamai nocturna

                                Morala?? tre sa ai boala luminii ca sa stai in Pantelimon "must have de PTM" ))))
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google