B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sangerel , ai trecut ieri pe la 4 la mine in zona , sa nu opresti....

    Comment


    • Ma duc si eu la malul marii, sa ma plimb, sa cand ma intorc, ce gasesc aici? Un ciumpalac idiot care n-are ce face pe calculator si arunca vorbe aiurea.

      Eu macar am ceva rezultate la aproape toate competitiile in care particip, chiar daca sunt de amatori, iar modificarile din iarna asta au ridicat nivelul de performanta al masinii.

      Daca cineva are ceva de discutat, apoi sa discute cu volanul in mana, de la linia de start, sa continue sa discute dupa ce leaga 3 viraje in gaz plin si sa termine discutia cu un ac de par abordat ca la carte.

      Am impresia ca sunt cate nii care cred ca daca au mai multi cai sub capota sunt mai destepti. Ei, uite ca nu-i asa, cel mai destept e ala care are numarul de cai pe care-i poate struni la perfectie.

      Eu unul inca invat, cand cei 100CP ai tarabei mele nu vor mai avea secrete, atunci voi trece mai sus.





      Sa revenim: calatorie nocturna la malul marii, plecat la 8 seara si reintors acum, la ora la care scriu. Marea e la locul ei, saorma de la cazinou e la locul ei, pescarusii sunt la cuibul lor... Mult respect pt omul cu Del Sol din Constanta, stie el care

      La o privire atenta, cred ca stiu despre cine e vorba... Si daca este vorba despre cine cred eu, se intelege de unde aceste vorbe urate : de la volan de X5 sau X6 altfel se vede un Loganar ametit, care incearca si el una alta.

      Diferenta dintre ai mei 100 cai si ai BMW-ului tzishpe sute de cai este ca eu ii folosesc la maximum, in linii drepte sau in curbe, fara ajutor de la nenea ESP, ASR, ASC+T si ce-or mai avea computerele alea ambulante.
      Last edited by dsign; 16 February 2011, 05:05. Reason: Automerged Doublepost
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • honda del sol negru cu jante portocalii ? cu nr BIG ?
        sau cel rosu cu nr SOL ?
        sunt doar 2 in ct
        sigpic

        Comment


        • Rosu, nu stiu numarul, nu se mai afla in posesia respectivului. Omul e de nota 1000
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Poti sa ai 10 x de-al de x5 si x6 daca nu ai creier tot degeaba ;)
            http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

            Comment


            • asa ma dani...vii la mare si nu dai un semn ? RUSINE SA ITI FIE

              Comment


              • Bata-te-ar sa te bata... La 12 noaptea? Sa zici mersi ca nu te-am pus sa montezi la roti
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by dsign View Post
                  Si pentru ca momentan, masina mea este foarte murdara si u prea mai am ce noutati sa va arat, va supun atentiei o poveste: Povestea unei pasiuni, VW1200 deluxe sunroof din 1958, adica, pentru cei mai putin cunoscatori, o Broscuta din '58 cu acoperis textil retractabil.

                  Posesorul a facut bine si ne-a impartasit cateva vorbe despre um a reusit sa restaureze complet o masina care are peste 50 ani.

                  Nu stiu daca se vad pozele pentru vizitatori, dar merita sa va faceti cont, sa vedeti ce inseamna adevarata pasiune :

                  - sa umbli pana in Suedia personal pentru o pereche de scaune
                  - sa cauti sa ai pana si manualul original de utilizare, fluturasi si reclame din vremea respectiva
                  - sa ai pana si trusa de becuri si trusa sanitara originale

                  ... si multe alte maruntisuri.

                  Dupa citirea pe indelete a povestii, eu deja ma declar un neica nimeni, un neavenit si un hacker de masini. Omul asta e un fenomen, nu eu!




                  ENJOY!

                  mie nu imi arata nicio poza

                  Comment


                  • fiindca trebuie sa ai cont sa iti arate
                    Interactive Design Lights & Sound <- click

                    Comment


                    • stiu, mi-am facut cont special sa pot vedea pozele dar tot nu mi le arata.
                      scuze pentru offtopic...
                      Last edited by XSorynX; 17 February 2011, 14:42.

                      Comment


                      • Originally posted by XSorynX View Post
                        stiu, mi-am facut cont special sa pot vedea pozele dar tot nu mi le arata.
                        scuze pentru offtopic...
                        Asa am patit si eu le vezi a 2-a zii.
                        sigpic

                        Comment


                        • dani nu e asta o problema...imi puneam tricoul cu speedy gonzales si imediat era gata


                          Hai cu caldurica sa te vad :*

                          Comment


                          • Imbunatatiri de ultim moment la Duster:

                            - volan imbracat in piele, cusut cu ata rosie, atentie la detalii - facut la Instructorul din Craiova
                            - bord cu iluminare alba, variabila, ace rosii si display rosu - cand dau albul la minim, bordul ramane iluminat cu un rosu foarte slab
                            Attached Files
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • ai fost la craiova ?

                              Comment


                              • Meserie nu gluma, foarte faina cusatura aia de nota 10, iar iluminarea la bord la fel, bravo domnule tot respectu pentru munca pe care o depui!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google