B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spor mult si sa ai grija de tine!

    Bafta Daniiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Ma sa nu zici ca te-au facut aia organizator la Logan Club Spania!
      sigpic

      Comment


      • Sa ai grija de tine nenea pe-acolo si sa revii cat de curand. Te tin la curent, stii tu despre ce vorbesc!
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • Pai, nu te vad apucat de treaba.... Hai ca te astept, sa vin sa-mi faci treaba si mie.
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by dsign View Post
            Pai, in primul rand, trebuie sa te uiti la cele 2 ace si sa vezi care-i diferenta dintre ele. Zic eu ca asa vezi cel mai bine ce e de facut.

            Apoi exersezi pe acele mici din bordul de megane, Daca iti iese, aplici metoda si la acele mari.

            In principiu trebuie sa tai prinderea acelor de megane de la jumatate, bagi un ax metalic in el, apoi vii cu prinderea acului de logan peste ax, le lipesti impreuna bine, apoi infigi acul pe axul bordului de Logan

            Stiu ca nu se intelege nimic, dar daca te pricepi nitel la surubareala, iti dai seama ce si cum.

            ATENTIE! NU se foloseste cutterul, iar la lipituri recomand un epoxi A+B bun sau Poxipol. Pentru taiere, foloseste mini freza cu disc grafitat

            Merci mult. Am reusit sa le fac si eu pe ale mele.Am facut exact cum ai zis, am incercat si alte metode da` n-au mers.

            kit tuning dacia logan,evacuare dacia logan,spoilere dacia logan ,jante dacia logan, chiptuning dacia logan
            Cumpar volan de Duster

            Comment


            • Ma bucur ca ti-am putut fi de folos. Acum sa te bucuri de ele, au iesit chiar mai estetic decat la mine Felicitari.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Cum e vremea pe acolo?
                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                Comment


                • Ziua sunt 14-15 grade, mult soare, miros de primavara... Noaptea sunt cam 7-10 grade dar din cauza umezelii se simte mai frigut. E vreme buna de incins anvelope, pentru cine are
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • cine are...
                    www.loganclub.ro/forum/member.php?u=33004

                    Comment


                    • Pai astia care au... Ideea e ca pe strada sunt cam pasnici cei de la volan, pentru ca cine vrea sa se dea tare, merge pe circuit.
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • trebuia sa iei pe zambilica cu tine sa le dai tu lectii
                        sigpic

                        Comment


                        • pai daca scot astia FR-urile, Cuprele, VTS-urile si RS-urile, si se dau un pic la ele, cad tablele de pe logan de frica )
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Pai stiu sa se dea cu ele? Sau autostrada, talpa si cine are herghelia mai mare, ala castiga?

                            Comment


                            • Originally posted by dsign View Post
                              Pai astia care au... Ideea e ca pe strada sunt cam pasnici cei de la volan, pentru ca cine vrea sa se dea tare, merge pe circuit.

                              Alta civilizatie domnule la noi toti smecherii cu masini tari se dau pe strada si ne mai miram ca se intampla cate un accident de ala de rupe masina in doua. Asta inseamna alta cultura si alte conditii, poate cand o sa fie si in Romania un circuit o sa se dea acolo!

                              Comment


                              • bai ai drq , doar romanii astia sunt asi ai volanului , restul de umplutura.....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google