B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Toti stiu sa faca , toti sunt mari sofer , de asta se intampla o gramada de accidente...
    http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

    Comment


    • bv dany ........
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • bv bv bv......multumesc din suflet pentru ''plimbarica'' Andreei, fata sefei mele. dupa 2 ORE INCA ZAMBEA CU GURA PANA LA URECHI si se face pilot

        Comment


        • Da jumatea ta ce-o zis?

          Apropo, ii astept cu impresii pe cei care au fost cu mine la bord
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • jumatatea a recunoscut ca eu conduc ''bland'' fata de tine , dar am toata sustinerea ei pentru licenta de pilot si participarea de la anul. in afara de gume distruse la greu, mai sunt ceva ''consumabile'' necesare? sa incep sa ma pregatesc sufleteste si fianciar.

            Comment


            • da! chiar asa! ghiaurul si fetele lui au beneficiat de o plimbare , chiar doua cu ligheanul agitat(eu am avut bonus si o tura in oras!) sa le citez pe fete ---- prea tare!
              Attached Files

              Comment


              • Ca tot veni vorba de plimbare ! MULTUMESC mult pt turele facute sambata la indemanare (mai mai ca vreau sa conduc si eu asa) , imi pare rau ca nu am putut veni duminica cand a fost concursul propriu-zis (am fost plecat din bucuresti)

                Comment


                • Am auzit ca a mai mica nu mai stia pe unde merge pe picioare dupa aia...

                  Razvane, niste planetare sa ai la indemana, o cutie de viteze, un motor, poate si niste suspensii, o caroserie, scaune
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • pai am un set cu care umblu zi de zi. trebuie ceva omologare speciala sau scaune ca ale tale? sau sunt doar optionale? de bune stiu ca sunt...

                    Comment


                    • razvane , tehnica si bani sa bagi cand te lasa ceva ...

                      Felicitari Dani , cu roatele cum facem?

                      Comment


                      • Pai ce le mai vrei inapoi :P

                        Un filmulet si din interior:
                        Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • Ok, bun, impresii ON BORD: am spus si ma repet... in momentul in care gresiti ceva, va enervati si gresiti traseul... Poate ca pare aiurea ca cineva "de pe margine" sa-si dea cu parerea, dar am observat-o la cativa dintre voi si, dupa, va tot reprosati. Mai multa atentie la traseu, jaloane si mai putina la public si ce se discuta de pe margine...

                          NU cred ca asta trebuie sa fie grija voastra. De asemenea, mai multa atentie la voi, la concursul in sine ci nu la COpiloti etc. Este, totusi, o competitie unde trebuie sa va concentrati asupra voastra...

                          As sugera sa va rezumati la "a plimba publicul" DOAR atunci cand se fac antrenamentele libere... Parerea mea!

                          Spectacolul conteaza mai putin atunci cand esti contra cronometru! Si cred ca ti-ai dat singur seama de asta, acum. La tine a fost ceva gen: "ziua portilor deschise", la aceasta Etapa.

                          Concluzionand, lasati organizarea in baza celor care trebuie s-o faca (discutati cu organizatorul, personal, ORICE nemultumire) si concentrati-va mai mult asupra a ceea ce aveti voi de facut, pe traseu!

                          Mult succes in continuare!
                          Last edited by roxana22; 19 June 2012, 00:44.
                          Event planner

                          Comment


                          • Felicitari nenea pentru participare si evolutia din timpul concursului.

                            Imi pare rau ca nu am ajuns si eu dar nu am fost in oras.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • Eu cred ca traseul se gresea si din cauza caldurii mari care ii scade oricui capacitatea de concentrare...

                              Si niste anvelope care au fost editate:
                              Attached Files
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • Cu natura nu prea avem ce face. Toti se supun acestor factori, in plus, de stres

                                Vazut cauciucurile, stiu => le-a zapacit de "creierii capului"

                                Oricum, intr-o competitie pierzi si castigi. Dar, vorba ceea: "You got to risk it, to get the biscuit!"

                                PS: un filmulet si de la mine - http://www.youtube.com/watch?v=oIU5mLxDLWw
                                Last edited by roxana22; 21 June 2012, 23:12.
                                Event planner

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google