B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu e nici o problema, din contra felicitari...
    My BMW is fantastic

    Comment


    • Forta de franare e aceeasi dar poate conteaza un pic discurile alea care nu mai sunt originale. Oricum era nevoie de un disc ventilat ...fie el original sau nu!
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • Originally posted by Soran View Post
        Urmeaza sa ne ocupam de spate! Atunci va arata interesant masina.
        Acolo daca e nevoie va pot ajuta.

        Comment


        • Multumim tuturor pentru sprijin. Promit ca azi vin pozele.

          Am facut modificarea asta deoarece anvelopele au aderenta foarte buna, in anumite conditii frinele mele fiind suprasolicitate. Fadingul aparea dupa doar citeva frinari in forta, ramineam practic fara pedala. Eu zic ca am prelungit cu mult timpul de fading cu noile discuri. Probabil s-a redus si distanta de frinare, dar asta datorita anvelopelor...
          Last edited by dsign; 21 April 2008, 08:35.
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Am ceva poze noi cu machineta mea, facute intr-o uzina parasita. Enjoy
            Attached Files
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Am si un filmulet, simbata dimineata pe la 7, in cartier de fite, mi-a fost mila de locatari





              PS: Nu venea militia, er dora telefonul meu care s-a gasit sa sune chiar atunci, efectul e fain oricum.
              Last edited by andrei; 24 April 2008, 13:55.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Arata bine ....imi place antena ....si meganu` ala ...si parca ii lipseste o folie la WLI`u baftta-n continuare
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by dsign View Post
                  Am si un filmulet, simbata dimineata pe la 7, in cartier de fite, mi-a fost mila de locatari
                  Nu prea ai facut legal ce ai facut cand ai intrat pe Sandu Aldea sa ocolesti semaforul.
                  Si dupa, ai intrat pe Bucegi si pe Aviator Popisteanu unde sunt gropi cam mari, jantele mai sunt intregi?
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • Dsign...scuze ca ti-am tras o linie rosie pe poza!
                    dar am vazut eu bine ca janta din fata e "muscata" un pic buza la ea?
                    sau e de la poza,nu vad eu bine
                    PS:imi pare rau pentru ca am mai postat odata,dar am uitat sa pun poza,sorry
                    Attached Files
                    Last edited by wizard24; 24 April 2008, 15:31.
                    sigpic

                    Comment


                    • Janta n-are nimic, e murdara de solutie d-aia de la vulcanizare, n-am ciupit niciuna pina acum.

                      @Andrei, m-am oprit chiar acolo unde s-a terminat filmuletul, am intrat intr-o curte. Prin gropi merg incet. Stiu ca la semafor nu a fost legala treaba... Shame on me!

                      @dorutz, daca te referi la insemnele de pe usi, pe dreapta intr-adevar, imi lipsesc. N-am mai apucat sale lipesc, oricum trebuiesc refacute.

                      Antena este de la statia CB pe care o folosesc frecvent
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • Io ma refeream la o folie pe geamuri .....asta mai lipseste
                        sigpic

                        Comment


                        • Imi pare rau, nu m-ai nimerit. Sunt omul caruia ii place sa aibe vizibilitate maxima si in plus nu sufar de celebritate, asa ca n-am de ce sa ma ascund in spatele foliilor. Nu mi se pare mie rentabil sa dau bani pe o chestie care nu ma ajuta.


                          Probabil ca daca nu mai am pe ce da banii, la un moment dat, voi pune si o folie. Dar deocamdata nu ma dau banii afar' din casa
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Fiecare cum ii place..... dar oricum ar arata super tare cu folie
                            sigpic

                            Comment


                            • Frumoase poze ;) Merge bine "ligheanul"
                              sigpic

                              Comment


                              • Asa este, chiar frumos...bafta la tunarit
                                http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google