B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca tot o revopsesti complet,masina ar arata mai bine cu o culoare mai deschisa,un albastru marin(fosta culoare care a fost la dacia in oferta).

    Comment


    • Albastrul marin este cel inchis, nemetalizat. Cred ca te referi la albastru azur.
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Eu unul as face-o alba...Acum nu stiu daca se impaca si cu gusturile tale.
        Sa o stapanesti sanatos, orice culoare ar avea.

        Comment


        • Mersi pt raspuns iancucezar, insa ambulanta nu vreau s-o fac... Chiar iese din discutie. Un Saab 9-3 ar fi mers alb...
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by dsign View Post
            Albastrul marin este cel inchis, nemetalizat. Cred ca te referi la albastru azur.
            Da exact,la ala ma refeream

            Comment


            • Atunci alta varianta: e un albastru f misto pe fostul seat leon FR. Uita-te pe net si vezi daca iti place. E f frumoasa culoarea.
              Sau ai putea sa o faci portocalie ( glumesc, ca doar nu e sorcova)

              Comment


              • Capota zic sa o lasi asa, si cu bara fata eu personal as lasa modelu asta(cand vad bara aia ma duce cu gandu la MCV), si la vopsea...Eu las face negru(mat sau lucios cum preferi) acuma e vorba si de gusturi , dc nu poate chiar galben?(Dar nu taxi) gen lamborghini) culori sunt multe , si de curiozitate o vopsesti pe casco??
                sigpic

                Comment


                • Pe casco, asta e, daca traim in tara de ra.At... Nu ne simtim bine daca nu dam cu cheia pe masina pe linga care trecem. Negru iese din discutie, am zis fara bling bling... Buna ideea cu Leon FR, multam.


                  Ce ziceti de galbenul de la Renault Sport? E un galben cu reflexii verzui, gen lamaia necoapta
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Galbenul Renault Sport e foarte interesant. Hai sa-ti spun si eu ideea mea sa vedem ce parere ai: culoare albastru Subaru, plafon negru mat si jantele aurii. In doua cuvinte Subaru style (si bineinteles cleme rally pe capota). Ce parere ai?
                    sigpic

                    Comment


                    • Buna ideea cu albastrul de Subaru, m-am gindit si eu, insa partea cu jantele aurii este a lui Subaru si n-ar fi prea frumos din partea mea sa echipez o troaca de Logan asa. Totusi, clemele de capote n-ar strica, numai ca as vrea sa fie pe bune, nu imitatii.


                      Dupa concediu, pe 1 August, ma apuc de treaba.
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by dsign View Post
                        Buna ideea cu albastrul de Subaru, m-am gindit si eu, insa partea cu jantele aurii este a lui Subaru si n-ar fi prea frumos din partea mea sa echipez o troaca de Logan asa. Totusi, clemele de capote n-ar strica, numai ca as vrea sa fie pe bune, nu imitatii.


                        Dupa concediu, pe 1 August, ma apuc de treaba.
                        esti pus pe treaba rau,imi plac ideeile tale
                        bafta ..
                        Its just a car ...

                        Comment



                        • galbenul e interesant si i-ar sta bine chiar cu jantele albe.
                          parerea mea
                          negru mat/lucios, portocaliu...Astea-s tiganisme...Sa ma scuze posesorii portocalii sau negrii(daca exista)

                          Comment


                          • Eu zic ca ii sta foarte bine cu culoare asta la stilul '' clean look ,, care il are masina, se potriveste de minune cu jantele... Eu zic ca in tara asta ce este mult este din pacate si cam prost, nu stiu cum ai spoilerele acum dar daca stii loganul de la delta tuning ai putea sa ii pui niste spoilere ca ale care se potrivesc cu capota prelungita dar nu foarte mult...Ori cum arata super bine si asa cum este dar daca ai vrea sa ii schimbi culoarea eu zic ca portocolaliul de la ford focus ii va sta foarte bine
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • Ideea lui kata dog e interesanta....Cu putine retusuri la kitul exterior si culoarea portocaliu de la ford seria ST...Ar arata interesant, zic eu. Si putine retusuri ma refer exact ca la fordurile ST, ceva finut la bari si praguri, dar pe dedesubtul lor un mic monstru ;))
                              oricum e masina ta si gustul tau poate fi departe rau de ce idei avem noi, dar poate din toate ideila la un loc sa iasa ceva nice cu fondurile tale ;)
                              Life is short...play more!
                              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                              Comment


                              • Mai trece ceva pana sa il vedem pe dsign cu un kit pe masina.....Sa vedem ce culoare alegetot un fel de subaru)
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google