B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare!

    Ca si culoare, as merge pe asa ceva ... Sincer, este foarte placuta ...
    Attached Files
    Liniste si pace ...

    Vodafone: 0721.433.295

    Comment


    • De asta ce zici
      Attached Files

      Comment


      • Multumesc tuturor, raman la o culoare albastra, am vazut azi ceva interesant pe Mazda. Trebuie sa vad pe viu un Subaru linga masina mea, sa vad diferentele. Imi mai place albastrul de pe Fiesta ST sau bleu-ul de pe noua gama Megane. Oricum vopsitoria se va reface complet, voi cauta un service ca lumea si voi urmari lucrarile pas cu pas, sa se faca lucrarea ca la carte.
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Nu zicea-i ma ca o faci ca dacia aia care o vazusem noi atunci>?
          laureate 1.5l, albastru marin

          Comment


          • Iti zic eu ca arata spectacol cu jantele aurii. Macar incearca sa-i faci un virtual tuning sa vezi ce parere ai
            sigpic

            Comment


            • Ei, pai daca merg treburile cum trebuie, poate imi iau un set de Evo Corse aurii
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Eu ti-as recomanda albastrul ala de la Subaru
                Attached Files
                Last edited by Andrei T; 11 June 2008, 16:56.
                sigpic
                Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                Comment


                • Stiu eu...Logan 4 ever e o idee buna...Dar parerea mea...Unor masini le sta bine cu niste culori, altor masini le sta la fel de bine cu alte culori...Nu cred ca golanelului i-ar sta asa de bine cu asa culori...
                  masina e prea cocosata, nu arata fioros, nu arata de parca ar avea peste 130 calutzi sub capota, nu e asa de joasa...E facuta pentru alte scopuri
                  daca nu o faceau asa de inalta, ma refer la habitaclu, daca mai luat 5-7 centimetri din inaltimea plafonului, distanta de la cap la plafon...Poate nici nu mai trebuia noi s-o lasam mai jos din suspensii. ;)
                  Life is short...play more!
                  http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                  Comment


                  • Ti-am vazut masina azi la Diham langa Flora. (pt prima data). Arata excelent cu rotile Evo. Se potrivesc de minune. Plus ca alb cu albastru e perfect.
                    Am vazut ca ai schimbat discurile de frana. Ai schimbat si etriere, deci si placute? Sau ai lasat etrierele stock, si doar placute schimbate?
                    Pana la urma la ce culoare ai ramas? Te-ai uitat si la Leon FR albastru?
                    Sa o stapanesti sanatos, arata excelent (mai putin la prelungirea capotei, unde inca nu ai terminat, sau ceva s-a intamplat, caci am vazut un defect.)
                    PS: eu unul cred ca se imbina mai bine albul rotilor cu albastrul caroseriei. Rotile aurii in stilul Subaru, nu se prea potriveste, plus ca aduce un aer de usor kitch.

                    Comment


                    • Dar culoarea asta din paleta de culori a noului Seat Ibiza? Nayara Blue.
                      Attached Files
                      sigpic
                      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                      Comment


                      • Nayara Blue e pt femei

                        Comment


                        • E frumoasa culoarea aia dar cum zicea iancucezar .. E pt femei parerea mea parca nu merge ... Nu mai pare "agresiv"
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • Asta cum e? Galia Blue.
                            Attached Files
                            sigpic
                            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                            Comment


                            • Mie imi place foarte mult albastru de la Subaru si ar da foarte bine, dar cu conditia sa ramai la jantele actuale ( sau ceva tot pe alb gen OZ SuperTurismo WRC ). Ar fi destul de aiurea sa imprumuti "stilul" celor de la Subaru.

                              Comment


                              • Roti aurii nu voi avea, asta e clar. Ramin pe o culoare albastra, ca sa imi fie mai usor cu talonul...

                                Voi alege ceva mai deschis la nuanta decit acum, posibil metalizat. Voi merge la Standox sapt viitoare sa vad niste esantioane.



                                Fac apel catre "stimabilul" care mi-a lasat un minus la reputatie alaturi de mesajul "mirlanule...Da-te-n..." sa-si decline identitatea. Nu cred ca am suparat pe cineva atit de tare incit sa fiu tratat astfel, iar respectivul nici macar nu cunoaste bine gramatica limbii cu care s-a nascut.

                                Deci, "barbate", arata-ti cabina, ca sa discutam...
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google