B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nici vorba. Consola centrala era in plan demult, datorita nevoii de a avea statia radio la indemina.

    Scaunele sport au venit ca o necesitate in incercarea de a pastra controlul masinii pe viraje, deoarece din scaunele originale zburam de nu ma vedeam, in loc sa tin volanul pe trasa, ma tineam de el ca sa nu zbor peste pasager . Ma rog, scaunele le-am luat si datorita unei pete negre pe care o am pe creier

    Incerc sa copiez o masina de raliu in continuare, urmeaza, asa cum am promis, roll-cage. Cine stie, poate gasesc resurse si pentru o participare oficiala la cupa Logan, insa nu e vreme sa-mi fac prea multe sperante
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Zic asta deoarece modificarile aduse de tine consolei centrale seamana izbitor de mult cu Loganul Dracula ...

      Oricum, sunt foarte la locul lor modificarile aduse de tine masinii, continua tot asa
      Attached Files
      Last edited by D K G; 5 December 2008, 23:47.

      Comment


      • Ideea cu consola aia ccu butoane mi-a venit din dorinta de a avea statia radio la indemina... Initial vroiam sa vopsesc piesele, insa a fost mai simplu sa le imbrac in plus, pentru ca nu a mai fost nevoie sa le finisez asa mult.

        Zilele astea mi-am montat si statia radio cu noua antena. Mi-am luat un Sirio Hi-Power 3000 de 2m

        Mai am mult pina sa ajung sa fac un interior asemanator cu proiectul DRacula
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Bravo Dsign , trebuia monata statie
          ai schimbat antena ? pai magaoaia aia de pe masina ce`ai facut cu ea ? n`o ascunzi la mine ?(contra cost) , si poate ma rezolvi si pe mine cu baghetele de sub pedalier acelea rosii
          Succes !

          Comment


          • Pai de aia e vorba, de magaoaie
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Danute sa le stapanesti sanatos... foarte tari scaunele... dupa tura de azi... vreau si eu unele pentru GGI

              Comment


              • Hehe, da, ar fi fain
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • bre nenea design dar eu nu am parte de un masaj in scaunele tale ?
                  sa se bucure si sufletul meu

                  Comment


                  • Vrei masaj ... urcate-n spate si fugi in parcare la ikea cu dany ... pe mine mai avea putin si ma dezlipea dupa geamuri cu spatula ...

                    Comment


                    • Originally posted by GR99WRC View Post
                      bre nenea design dar eu nu am parte de un masaj in scaunele tale ?
                      sa se bucure si sufletul meu
                      te masez eu D-le WRC
                      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                      Comment


                      • ohoho, ai pus-o, grecule! De-as fi in locul tau, eu m-as da la fund o perioada
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • da pe mine cind ma plimbi? ca ma supar pe tine
                          toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                          Comment


                          • tu te plimbi singur daca dai o fuga pana la capetala
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • am niste poze interesante, facute prin vara
                              Attached Files
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Salut! As avea si yo cateva intrebari legate de acest "do it your self" tuning pe care il practici si care mi se pare destul de interesant si economic (ce atata "mana straina de lucru")...in primul rand sa nu uit sa zic si yo cate ceva despre golan ca arata misto,oricum se vede ca te ocupi de ea. Asa...dupa cum spuneam cu intrebarile...am observat un material albastru, catifelat, as putea spune, pe consola centrala..de unde l-ai luat si cum l-ai aplicat?daca poti sa-mi spui si inca ceva:ai incercat sa dai jos panourile de la usi ca as vrea sa le dau jos si sa le fac negre..poate imi poti spune cum sunt prinse...la ce sa fiu atent..etc..bafta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google