B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru catifea, vorbesti cu userul Golan91

    Fetele de usi au suruburi la clanta usii, in "scobitura" de care tragi cind inchizi usa si undeva pe cant, sub motoflenderul cu care blochezi usa din interior

    Pe fata mai ai 4 suruburi la difuzor, se trage de masca si le vezi.

    Dupa ce ai desfacut suruburile, trebuie sa tragi cu grija de jos inspre sus, sa declipsezi clemele


    Ms pentru aprecieri, pe unele nu le merit (chiar nu ma ocup de masina, nu prea am timp)
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Auzisem o varianta ca ar fi lipite fetele de usi de metal si sincer daca nu am vazut decat 2 suruburi(cel de pe clanta si cel de jos)mi se parea ca asa e mai ales ca intreba cineva acu vreo 2-3 luni cu ce sunt lipite fetele de usi...si daca desfac clanta aia nu se imprastie vreo piesa din ea pe care sa nu mai stiu s-o pun la loc?sau de la macaraua de la geam ceva?

      Comment


      • Deci, nu ai ce sa pierzi e foarte usor, da fata de usa e lipita cu un mastic pe margine.....
        sigpic

        Comment


        • buna dsign....un prieten din iasi vrea sa isi puna si el statia asa cum ai facut tu...in primul rand vrea sa cumpere consola de la tine...si m-a rugat sa te intreb daca poti sa ii faci tu toate modificarile..bineinteles ca plateste...tot ce trebuie...el vrea la fel ca la tine...lasa-mi un id de mess sau un raspuns daca se poate sa o rezolvam... multumesc anticipat
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • ma tati, a doua oara nu mai fac asa ceva. Mi-a luat juma de an sa termin...
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • multumesc oricum poate o sa incerce singur sa o faca...si daca da o sa apelam la tine pt sfaturi..sper sa nu deranjam
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • Felicitari multe! Ai lucrat cu cap, ai investit banii in siguranta si confortul tau si nu in ultimul rand siguranta celorlalti (frane, roti etc). Scaunele profi sunt binevenite in masina ta tinand cont de ceea ce vrei sa faci cu ea. Bafta multa si multi bani sa iti poti indeplini visele. Sper sa o vad si eu live pentru ca sunt foarte incantat de ea. Filmuletele sunt frumoase, te pricepi! Succes!
                Ambition

                http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                Comment


                • Pai ce sa zic, mersi. Vino la Brasov pe 1Martie si promit ca te dau o tura pe Parau...
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Ceva urit cu si despre masina mea





                    In curind va fi cum trebuie
                    Attached Files
                    Last edited by dsign; 21 February 2009, 11:14.
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Arata ea acum asa..dar si cand va fi gata va fi o bijuterie ;;) Bv
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • fain este prelungita capota sau mi se pare? e ceva gen bad boy look care se pun si pe masinile mai putin autohtone..

                        si va fi si "curatata" pe spate de inscriptii...va arata bine..si cred ca ma voi inspira pe la vara cand mai prind niste bani botul chiar imi place cu prelungirea de capota..
                        Last edited by VanDiesel; 21 February 2009, 13:10. Reason: Automerged Doublepost
                        "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                        Comment


                        • prelungirea a fost si pana acum ! doar ca acum o restilizeaza
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • superba!bravo si continua asa!esti in drt?poti spune si tu unde ai facut-o si cat a costat?macar un pm,ms.
                            "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                            Comment


                            • a iesit meserie Dany , spal`o cand ai timp sa arunci dupa ea jegu`.

                              Comment


                              • Da ..ti-a iesit bine culoarea.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google