B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Foarte frumos WRC-ul ca doar asta se vrea a fi, nu? :P

    O urmaresc de mult dar parca abia acum am gasit tastatura sa zic si eu ceva...

    S-o stapanesti sanatos!

    Comment


    • Incercam, incercam... Dupa performante nu prea reusim.
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Frumos?...pe naiba.
        http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

        Comment


        • asa, asa, zi-le
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • N-am cuvinte, superb. Bravo Dsign !
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • Haidi bre, ca nu-i chiar asa perfect... Tre sa mai fie cite o scapare, pe undeva.

              Mi-a trecut pe la ureche ceva cu sine de tren pe la scaune...
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • lasa dsign, sine de tren la scaune...poai asta inseamna cateva lucruri :
                1- din cauza greutatii lor, sta masina lipita de pamant
                2- iti dai seama ce tapan stau scaunele in masina? nu se vor desprinde sau sa-si faca joc in veci...
                noi sa fim sanatosi
                Life is short...play more!
                http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                Comment


                • am vazut masina la brasov si nu am cuvinte.un logan simplu dar foarte complicat,cu multi bani bagatzi in el si cu rezultate pe masura.frane ,suspensii,interior si ceva finut la exterior.succes in continuare dsign.sincer am citit mereu despre masina ta dar imi era si rusine sa scriu ceva.bafta
                  [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                  Comment


                  • @bolo, nivelul de rigiditate atins cu "sinele de tren" nu-l gasesti la nici un suport din comert, poate doar alea profi, de raliu... Le voi vopsi in cimp electrostatic si nu vor mai arata asa urit


                    @bik, de ce sa-ti fie bre rusine, suntem aici ca sa discutam, sa imprumutam idei, sa ne ajutam si cel mai important, sa fim prieteni... Vorba aia : "... restul e Logan"

                    La un momenta dat incepusem si eu cu fibra ceva, dar m-am linistit cind am vazut ca era atit de sensibila bara de fata incit sarea numarul de inmatriculare de pe ea, cu tot cu suruburi. Am vindut bara aia de fata pe nimic si m-am hotarit ca e mai bine sa merg pe ideea imbunatatirii comportamentului rutier.

                    Ce-mi lipseste acum: o motorizare capabila si un sistem de franare eficient potrivit pentru motorizare, eventual cu ABS, ca acum n-am si-mi lipseste un pic.

                    Poate la urmatorul Logan voi incepe cu alti pasi modificarile


                    Multumesc pentru cuvintele frumoase, sper sa discutam mai mult la urmatoarea intilnire, ca acum parca prea a fost scurt
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • sa stii ca abs-ul face minuni cateodata.daca tu te vaiti cu 1.6 ,da cei cu 1.4?legat de fibra...depinde si de meserias.eu am dat cu ele si mai mult au dat altii si in 2 zile de reparatzie e gata.oricum daca nici tu nu ai frane....poate ne vedem la craiova.si scuze daca te-am deranjat la brasov.
                      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                      Comment


                      • Hooo, breee, ca nu m-a deranjat nimeni la Brasov, n-ai de ce sa te scuzi. Eu doar am facut niste observatii si mi-am exprimat indignarea fata de anumite comportamente, in care sunt sigur ca nu te incadrezi. Nu cunosc persoanele care au dat dovada de lipsa de bun simt, nu m-am sinchisit sa observ cine era... A fost tare frumos, multe masini, lumea ne-a vazut bine.




                        La Craiova nu cred ca vin, sau vin doar daca o sa-mi fie bine dpdv financiar
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • arata super bine cu bara de mcveu, ce mai toata masina arata bine si sunt curios cum se simt scaunele acelea!
                          as vrea sa te intreb ceva, te-ai gandit sa inlocuiesti si partea textila de pe panourile usilor tot cu material albastru ca cele din scaune sau din consola centrala?

                          Comment


                          • m-am gindit si o voi face, mai pe la vara, sa dau si o vopsea pe ici pe colo
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Deci sa inteleg ca am de lucru,la vara???
                              sigpic

                              Comment


                              • ba ii urit cu spume trocariciul
                                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google