B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chiar naspa rau )
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • Originally posted by GOLAN91 View Post
      Deci sa inteleg ca am de lucru,la vara???


      intelegi bine






      multumesc Sorin Si Christnacht
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Bravo! Tine-te tare cu fibra, ca masina arata beton asa "simplu".
        Da-i inainte la mecanica, da renunta la rollcage daca nu ai de gand sa mergi la curse. E prea mult pentru strada. Vorba chinezului: "mai bine mai putin decat prea mult..."

        Comment


        • As vrea sa vad o poza din fata cu consola centrala, pare interesanta.

          Comment


          • @detail, exemplul fostei Dacii SGM este cit se poate de clar... Daca nu avea roll-cage, tentativa aia de sofer care conducea bestia nu mai era in viata acum. Noroc ca Robert s-a gindit la toate cind a facut minunatia aia de masina
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • e foarte bun un rollcage!daca ai posibilitatea de a monta unu nu sta pe ganduri!iti zic din experienta proprie....daca aveam eram intreg acum....adik nu aveam nici pe dreaq!asa ca sa nu pui niciodata siguranta ta pe locul 2!bafta!
              "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

              Comment


              • Originally posted by dsign View Post
                @detail, exemplul fostei Dacii SGM este cit se poate de clar... Daca nu avea roll-cage, tentativa aia de sofer care conducea bestia nu mai era in viata acum. Noroc ca Robert s-a gindit la toate cind a facut minunatia aia de masina
                Din cate am vazut, nu esti o tentativa de sofer....

                Comment


                • Eu nu sunt, dar ceilalti soferi (cel putin 50% din ei) sunt... Unii dintre ei nici n-au ce cauta pe strada pe jos, d-apoi cu masina... Ei sunt tentativele, ei sunt criminalii, de ei trebuie sa ma feresc
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • dsign inseamna ca te confund :P mai e un titiu la fel pe lg mn si am crezut ca e al tau

                    Comment


                    • App eu eram prin salaj)...dar cu roti pe 15 si un eleron MARE...
                      Dsign sari cu pozele alea....
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by dsign View Post
                        @detail, exemplul fostei Dacii SGM este cit se poate de clar... Daca nu avea roll-cage, tentativa aia de sofer care conducea bestia nu mai era in viata acum. Noroc ca Robert s-a gindit la toate cind a facut minunatia aia de masina

                        Tentativa aia de sofer, avea 20 ani.Chiar daca castigase diverse competitii de karting ,cat de multa experienta poate acumula intr-un timp atat de scurt.

                        Nu mai fii asa taios in exprimare.Cazi in penibil ...
                        sigpic

                        Comment


                        • Tentativa aia de sofer putea castiga si Marele Premiu de la Monaco, daca nu este in stare sa stapineasca fierul de sub el pe strada, pentru mine e tentativa... O scoala de pilotaj te invata in primul rind sa fii disciplinat, se pare ca el a lipsit de la lectia aia. Oricum, bine ca omu' e intreg si ca n-a accidentat pe nimeni, pacat doar de masinoaca.

                          Mersi ca m-ai facut penibil
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Poti sa ai si 15 20 ani in condus poti sa fi la fel de varza. Un prieten de familie conduce de 20 ani dar nu-mi place deloc sincer. Sunt atatia piloti care au 22-23 ani, daca nici aia n-au experienta ....... Sa auzim numai de bine
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • Am lucrat ceva la montaj dar a meritat!
                              Attached Files
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • ce-i ala indicator de presiune? sau ce?
                                laureate 1.5l, albastru marin

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google