B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Interesant loganu cu beculete...frumos,misterios, performant...si un pic simandicos
    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

    Comment


    • si ce motorizare vrei sa pui pe el ? ne poti spune sau totula la final doar ?
      ''M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat''. (Gigi Becali)

      Comment


      • cum la final...vrem sa vedem pasii, poze etc
        "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

        Comment


        • Originally posted by felixb View Post
          performant...



          Deci, am ras cu lacrimi un sfert de ora...

          Daca hodorogu' asta e performant, buburuza ta cum e? Racheta?
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Poze cu scutul, cu centurile si cu Golanu'
            Attached Files
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • frumos ... felicitari pt toata treaba depusa ...
              Logan 1.6MP

              Comment


              • chiar arata bine masina .. bafta ..e frumoasa tare , chiar imi place
                Its just a car ...

                Comment


                • si nu dai mai multe detalii despre scut? era bine daca faceai poze intai cu ala original ca asa nu prea ne dam seama , oricum se vede clar ca e ceva mai mare... pret?

                  sigpic

                  Comment


                  • Foarte zgomotoasa toba .... m-am speriat aseara cand ai trecut p langa mine ..
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • scutul este 550 lei asta mare, mai e unul mai scurt, acceasi dimensiune ca cel de fabrica dar mai rezistent, 480 lei

                      Se pot comanda la mine
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • Ffff misto pozele scutu e mult mai misto decat cel original,merita toti bani...

                        La multiii aniiii Dsign,sa ne traiesti ca fara tine ce ne faceam,in vant sin ploaia sa pui dungi sa schimbi frane,sa pui scuturi etc,fara garaju tau....
                        Last edited by GOLAN91; 8 June 2009, 01:58. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic

                        Comment


                        • multam fain tuturor care m-ati sunat, sms-uit, felicitat. Multa sanatate va doresc tuturor
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • felicitati`l pe PM pentru ziua lui ... nu pe threadul masinii
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • Ti-ai bagat tu degetele p-aci, harca mica ce esti.


                              Bezmeeee, sho pa iel !!!
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Salutare! Sa inteleg ca a fost aniversarea d'lui dsign. Un sincer La Multi Ani si toate cele bune! ... cu o mica intarziere
                                Am trait sa vad si eu faimoasa masina "fata in fata" si sa "aud" ce poate... prin Pantelimon, chiar azi, eu fiind la bordul bolidului meu alb si amarat )
                                Inca o data, bravos si tine'o tot asa cu modificarile.
                                I don't ride low, I fly high...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google