B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumoasa masina dany, vazuta live la vitantis imi pare rau ca n-am avut aparatu de fotografiat la mine.
    bafta in continuare

    Comment


    • bai dsign-ule am ramas surprins ce bine stai in scaunele tale pe viraje,dar si ce frane ai vere,ce inseamna frecarea placutei pe mai mult disc,interesante etrierele de van pe golanca ta,deja i love you cu masina ta cu tot,pupo pe stii tu cine din partea mea,dar sa fie unu cu foc asa ,aaaa ce nu mi-a placut,faptul cum schimbai vitezele,ma durea inimioara in ce hal,bine nu caraia,dar fara mila Doamne,daca fac asa ceva la a mea o seara,o las 2 saptamini sa stea linistita,aoleuuuu
      marfa marfa marfa mi-a placut sa merg cu tine si mai vreau ahhhh..
      spor la modificari,ca stiu ca le faci cu cel mai mare cap
      sigpic
      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

      Comment


      • Bah, cutia are nevoie de o revizie completa, cu inlocuit sincroane... Asta-i sigur
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • mashinuta asta e mai mult decat vedeta,asta doar din ce am citit eu pe aici si vazut pe tube,felicitari!!!

          Comment


          • Multumesc, las-o ca nu-i chiar asa vedeta...
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • domnu, mere si teava din inox
              la mine e inox, numai ca nu mai sudezi cu electrod, ci cum am sudat eu cu TIG ( tungsten inert gas ), sau mai uzual vic, mere perfect
              sper ca n-am fost prea OFF
              Life is short...play more!
              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

              Comment


              • Aaaaa, nu esti off daca imi explici si mie despre ce e vorba...
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • e vorba de discutia ta cu iooon, cu short shifterul.
                  poai, si cu electrod poti suda inox, doar ca la calitatea sudurii si rezistenta ei, cade din discutie asa ceva...
                  la ce vorbim noi, daca iei teava de inox, cum am facut eu, si cauti pe cineva care are aparat de sudura cu pistolet si cu material de adaos, cu sarma de sudura inox, si cu argon ( ca gaz de sudura )...se rezolva in 2 timpi si 3 miscari
                  eu mi-am sudat-o singur
                  Life is short...play more!
                  http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                  Comment


                  • Da, corect, insa pentru asa o lucrare nu e neaparat nevoie sa fii asa de pretentios. E ok ce zici, dar e mai la indemana un aparat de sudura ordinar. Eu am avut teava aia prin garaj, aruncata intr-un colt. Cand am masurat si am vazut ca este exact ce trebuie, am innebunit
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • dsign scuze de off,da-mi si mie linkul la vreun filmulet cu masinuta ta de pe tube.
                      Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                      Comment


                      • Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                        nu era asa greu...dar e mai bine sa postezi intai nu ?

                        Comment


                        • Salutare colega,super tare machina ai si fiumeu si acum pomeneste scaunele tale.
                          Sper ca la intalnirea din februarie de la brasov sa fii prezent si sa tragem o paranghelie mult mai mare ca aia de la cluj,stii tu
                          TE SALUT CU RESPECT SI DRUMURI BUNE SA AI!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • Cata am cautat pe tube inainte sa postez si nu am gasit...abia dupa aceea am posta.ce am gresit ca am postat?
                            Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                            Comment


                            • Nu ai gresit tare stai linistit. Au patit-o si altii! Stii ce este cel mai enervant?
                              Ca au dreptate soacrele astia! Intradevar le gaseste Goagalul fara mari eforturi.
                              Cu stima!
                              Last edited by 1q Mitru; 13 October 2009, 22:07.

                              Comment


                              • Hehe, ma intrebam unde-i soacra-mea... Uite-o!

                                Cautare dupa numarul de inmatriculare pe tube si le asiti pe toate
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google