B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bine, mah dizaine...te astept la macadam
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • puneti in p.l.m. poze....



      PS. Ptr carcotasii P.L.M. inseamna Parerea Lu Mama , ca si mama e fan masina lu dsign

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by dsign View Post
        = Logan inca mai are ambreiajul si planetarele ORIGINALE.
        important e ca te dai pe macadam acum, sa vedem ce o sa iti mai faca planetarele dupa

        Comment


        • or sa faca bine, mersi, ca si-ale lui jiji sau ale lui sorin. sau xp, tot originale...
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • sau ca si ale tale, pardon ale tale se rostogolesc

            Comment


            • orice planetara se rostogoleste, altfel masina nu s-ar misca din loc. pe langa miscarea de rostogolire, la denivelari apare si miscarea de translatie, din cauza suspensiilor, care modifica distanta dintre centrul fuzetei si iesirea de forta a cutiei de viteze. :P
              banuiesc eu la ce fel de rostogoliri te-ai gandit tu, dar ai uitat sa precizezi axa de rostogolire, asa ca ai primit un rapsuns pe masura
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • o rostogolire mai mica in interiorul unei rostogoliri mai mari cu o rostogolire pe loc si una in aer

                am incredere in dsign ca o sa fie cel mai constiincios macadamist

                Comment


                • si eu. sper sa fie atatde constiincios at sa-mi dea si mie si lui jiji si lui sorin masina la o tura de macadam
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • Originally posted by vali007 View Post
                    Dsign asta ne-a lasat fara premii, locul I la Clasa Urban medie si locul I la Autohton.

                    Bravo.
                    Vali , nu ai dreptate.
                    Dany a castigat locul 1 la autohton si locul 3 la urban clasa medie.

                    Comment


                    • bine mai, carcotasule
                      ideea e ca a luat diplome, nu s-a intors la bucuresti cu mana-n c#$
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • nu a comentat de carcotas, a comentat pentru ca i se 'furase' titlul. el a luat locul 1 nu dsign.

                        Comment


                        • si nu doar cupe sau diplome , au fost si premii , destul de consistente.
                          printre care multe bonuri valorice gen , dyno test , infoliere auto , revizie iarna , revizie masina , spalari la interior si exterior si etc.
                          eu unu am avut 6 bonuri , dar le`am donat la baietii din iasi , pt ca eu nu puteam facilita de ele pt ca nu mai aveam timp de stat in iasi.

                          Comment


                          • grupa medie :locul I cup-dsing
                            locul II fof-cata
                            grupa mijlocie:locul III cup
                            locul I fof
                            mai multe informatii pe http://www.loganclub.ro/forum/intaln...t1292p295.html
                            felicitari pentru baietii de la buc.super baieti,ai ce invata de la ei,va mai asteptam si data viitoare


                            urban driving skills - rezultate concus indemanare, tuning & tombolaiasi 01 noiembrie 2009 - un concurs organizat de Furoius Racing Team - FRT Logan Club Ias...
                            Last edited by onnu_SBL; 2 November 2009, 22:01. Reason: Automerged Doublepost
                            God is my copilot

                            Comment


                            • poze cu cupele dsign bv bv bv de 3 ori sa miroasa cupele a flori
                              locul 1 si 3 bv dsign,nu te-am pupat degeaba asta seara ;)
                              sigpic
                              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                              Comment


                              • felicitari dani pt premiile obtinute , sa nu uitam de premiul de la tombola ;) cu tot cu ala in total 3 premii ai luat

                                felicitari inca o data...

                                ps: merci mult de tot de folie si de directie
                                Last edited by iooon; 3 November 2009, 00:59.
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google