B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai clar se simte, nu mai joaca, nu mai bate, nu mai troncane
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Bun!CUP-ul trebuie pastrat cat mai nou la ce frumos e! ;)
      sigpic

      Comment


      • cam tarziu dar merge..sper sa nu se supere dany
        Attached Files

        Comment


        • da ce-ai facut la punte?
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • La cati km de drift a vazut, incepusera bucsile sa danseze singure

            Comment


            • Desi nu aveau mai nimic, adica nu faceau zgomote ciudate, am schimbat planetarele aseara. Nu am ce impresii sa spun, doar ca am niste piese noi

              Multumesc celor ce m-au ajutat, in special Golan, fara el masina mea nu ar mai fi asa de conforma dpdv tehnic.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • bah, lasa vrajeala, pune arcurile stock pe masina si hai la macadam la groapa sa ne dam blana
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • Deci e varza traseul, daca ma pui sa-mi iau arcuri inalte... Muma ei di treaba
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • pai bine, mah, tu te astepti sa te dai pe pietris si sa fie neted ca o cale ferata? nu e rau traseul, dar sa nu crezi ca mergi pe vreo autostrada din germania. preventiv, io zic sa pui suspensia stock. oricum, daca sorin merge cu loganul cu suspensii kw, atunci poti si tu. si pana la urma chiar asa mult dureaza sa pui 2-3 ore suspensiile normale pe masina si apoi sa le dai iar jos, inca 2-3 ore? te ajut eu vineri la sibiu, daca ti-e lene in bucuresti. ia scule cu tine si al dracu daca in 3 ore avem ce face... suspensiile mamii lor
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • Permite-mi : NU ESTI BINE LA MANSARDA!!!!!
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • io le schimb intr-o ora ) si imi aprind si o tigara )

                        Comment


                        • io am zis 3 ore in ideea ca n-o sa avem exact sculele care ne trebuie si va fi nevoie de improvizatii, tigari, bere, pauze de misto-uri...si lucru facut in graba nu e de calitate. asa, 2-3 ore or sa fie "de vis"...
                          cat despre partea cu mansarda, asta se stie de multa vreme...
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • Va pun eu la dispozitie un garaj daca vreti cu ce scule aveti nevoie. just call me 0740456413
                            Last edited by cristivsb; 20 November 2009, 15:35.

                            Comment


                            • Dani vreu si eu sa stiu ce ET au jantele tale pe 17", ca vreau sa-mi iau un set pe 17" si imi este frica sa nu-mi atinga, au ET 40, e cam mult??
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • @MVP... ET35 (sa ma corecteze Dani daca nu am dreptate)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google