Tancul meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Mi-am montat folie autorizata llumar. Eu am pus si pe fata si m-a costat 490 de lei. Cine vrea numai pe spate e 320 de lei. Poze maine pe lumina.
    SI pt cei din cta care voiau sa-si puna pe Poporului sfatul meu e sa renuntati,pt ca aia e folie turceasca care in timp o sa se decoloreze.
    MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

    Comment


    • #32
      Originally posted by gxg
      Mi-am montat folie autorizata llumar. Eu am pus si pe fata si m-a costat 490 de lei. Cine vrea numai pe spate e 320 de lei. Poze maine pe lumina.
      SI pt cei din cta care voiau sa-si puna pe Poporului sfatul meu e sa renuntati,pt ca aia e folie turceasca care in timp o sa se decoloreze.
      unde tiai pus??? cat de intunecata? pe fata e omologata?

      sigpic

      Comment


      • #33
        normal la LLUMAR ai 5 ani garantie,daca ai certificare si garantie la ea si se decoloreaza ti`o pun din nou
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #34
          5 ani garantie. 5% spate,73% fata. La kargo center. Faci dreapta la icil cum vii dinspre casa de cultura. Si la vreo 50 de metri de al doilea semafor e un magazin mic. scrie pe geam .Parbrize,folie omolagata Llumar si ceva de genu. E inainte de o spalatorie.
          MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

          Comment


          • #35
            Originally posted by gxg
            Mi-am montat folie autorizata llumar. Eu am pus si pe fata si m-a costat 490 de lei. Cine vrea numai pe spate e 320 de lei. Poze maine pe lumina.
            deci pan la urma ti-ai pus...asteptam pozele acuma
            dar de ce ti-ai pus si pe fata...stii ca nu e legal?...banuiesc ca ti-a dat autorizatie doar pentru spate atat?

            Comment


            • #36
              Este omologata si pe fata.E foarte transparenta.Am pus-o mai mult pt securizarea geamului.Anunta-ma cand vrei sa-ti montezi.Sa-ti dau nr de telefon pt ca daca nu ai programare mai platesti 1 milion ca sa stea baietii dupa program sa-ti monteze.
              0241544944. pe Bratianu 30
              MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

              Comment


              • #37
                ti-au demontat luneta spate...geamuri ceva?

                Comment


                • #38
                  S-au demontat toate geamurile, incluziv luneta.Au taiat masticu ala ca pe branza . Dupa ce au pus folia au pus alt mastic si peste geamul. Nici nu se cunoaste ca a fost dat jos. Si avand in vedere ca aseara a plouat s-a facut si testul de etanseitate . Pozele le-am facut dar le postez diseara cand ajung acasa.
                  MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                  Comment


                  • #39
                    pai normal masina trebuie sa stea nemiscata 24de ore de la lipirea lunetei pot aparea tensiuni si buf crapa luneta...

                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Eu am fost cu un prieten care are renault clio si are montata folia de aproape 2 ani. Folia a fost montata tot acolo in aceleasi conditii.Nu a patit nimic luneta.
                      MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                      Comment


                      • #41
                        e bine atunci so stapanesti sanatos si ai grija pe cine urci in masina sa nu o arda cu tigara etc...

                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Problema e alta.Mi-au zis ca 5 zile nu am voie sa sterg geamurile(folia) si 3 saptamani nu am voie sa le deschid.
                          Si in masina nu se fumeaza. Exceptie face prietena cand ne grabim si nu o las sa fumeze acasa inainte de plecare.
                          MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                          Comment


                          • #43
                            3 sapt?astia-s cretini?
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #44
                              Exact asta a fost si reactia mea.(pt mine, nu m-am exprimat zgomotos ).Dar nu au gresit cand au zis 3 saptamani ca le tot ziceam:" deci o saptamana nu le sterg si 3 nu le deschid" si aia "da da".nush. presimn ca la intalnirea din 23 septembrie o sa le deschid
                              MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google